Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İç mimaride Avrupa birinciliği

Giriş Tarihi: 8.10.2013 10:46 Güncelleme Tarihi: 8.10.2013 10:55

sahiplerini buldu. Gönye Proje Tasarım'ın yarattığı, Bahçeşehir Loca'da bulunan 300 m2 Penthouse "En İyi İç Mimari-Örnek Daire" kategorisinde Türkiye ve Avrupa birincisi oldu.

Yaratılan farklı ve işlevsel planlama yaklaşımı, mekana özel tasarım mobilyalar ve çeşitli malzemelerin bir arada kullanımı ile yakaladığı uyum, Loca Penthouse'a bir çok projeyi geride bırakarak "Avrupa Birinciliği" ödülünü getirdi.

Binanın mimarisindeki eğrisel cephe ve ışınsal plan ilişkisi, iç mimaride farklı geometrilerle desteklenerek dairenin fonksiyonellik kazanması ve yaşam alanlarında farklılaşması hedeflendi.

PROJEDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Geniş eğrisel cam kapısıyla, şeffaf bir mekana dönüştürülen banyo alanının, dairenin merkezinde konumlandırılarak kullanıcılara alışılmışın dışında bir yaşam tarzı önerisi getirmesi amaçlandı.

Gönye Proje Tasarım'ın çağdaş tarzda tasarladığı; kontrast renklerin geometriyi, geometrik formların işlevselliği desteklediği, keskin hatlara ve farklı açılara sahip Penthouse daire, örnek daire dalında kazandığı "Avrupa Birinciliği" ile, 6 Aralık'ta yapılacak Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde diğer kıtaların birincileriyle Dünya Birinciliği için yarışacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İç mimaride Avrupa birinciliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN