İnnova Afrika’ya kadar uzandı

Giriş Tarihi: 11.10.2013 15:41

Bugüne kadar çözümlerini 28 ülkeye ihraç eden İnnova, Afrika kıtasında Cezayir’de de önemli bir başarıya imza attı.

Türk Telekom'un grup şirketi İnnova, Cezayirli GSM operatörü Nedjma'da hayata geçirdiği proje ile, müşteri sadakat uygulaması için kendi geliştirdiği 'PayFlex Loyalty' çözümünü bir kez daha başarıyla ihraç etmiş oldu. İnnova, böylelikle Avrupa, Asya ve Afrika olmak üzere üç kıtaya da hizmet sunmaya başladı.

İnnova'nın tamamı Türk mühendisleri tarafından geliştirilen müşteri sadakat programı 'PayFlex Loyalty', sınırları aştı ve dünyada birçok ülkenin bankacılık, telekomünikasyon ve perakende sektörlerinde çözüm ortağı haline geldi. Son olarak Cezayir'in en büyük mobil operatörlerinden biri olan Watania Telecom bünyesindeki Nedjma, müşteri sadakat projesi için İnnova'yı seçti.


8,5 MİLYON ABONEYE HİZMET VERİYOR

8,5 milyon abonesi bulunan Nedjma'nın, müşterilerini farklı seviyede avantajlarla ödüllendirebilmesi ve markaya olan bağlılıklarının artırılmasının amaçlandığı projede hedefe ulaşmak için, uluslararası arenada büyük ölçekli projelerle başarısını kanıtlamış olan İnnova'nın PayFlex Loyalty çözümü tercih edildi. Böylelikle Nedjma, müşterilerine abone merkezlerinde ürün indirimleri, abone ve çağrı merkezlerinde öncelikli müşteri hizmetleri ve farklı sektörlerden (turizm, giyim, sağlık, havayolu, vb.) çözüm ortaklarıyla indirimli alışveriş gibi avantajlar sunmaya başladı. PayFlex Loyalty, sunduğu geniş fonksiyon seti ve kuruma özel uyarlanabilen bileşenleri sayesinde, kurumların CRM havuzundan en verimli şekilde yararlanabilmelerine olanak sağlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarda CRM uygulamalarının sağlayamadığı dinamik ödüllendirmeler ve esnek segmentasyon yapıları PayFlex Loyalty ile gerçeğe dönüşüyor.


PAYFLEX LOYALTY ÜÇ KITADA

PayFlex Loyalty, finans, telekomünikasyon ve perakende sektörlerinde alanlarında en büyük kuruluşlar tarafından tercih edilen sadakat uygulaması oldu. PayFlex Loyalty'i tercih eden kuruluşlar arasında Orta Doğu'nun en büyük Telekom operatörü STC, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en büyük bankası QNB, Orta Doğu ve Lübnan'ın önde gelen bankalarından BankMed'ten sonra Cezayir'in GSM operatörü Nedjma da yer aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnnova Afrika’ya kadar uzandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN