Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HSBC'den tasarruf ettiren hesap

HSBC Türkiye, günlük bankacılık işlemlerini gerçekleştirirken tasarruf yapmaya da olanak veren “Modern Hesap”la müşterilerine ilk aya özel yüzde 10 “hoş geldin” faizi sunuyor.

Giriş Tarihi: 24.10.2013 18:02 Güncelleme Tarihi: 24.10.2013 19:35
HSBC Türkiye, orta ve uzun vadede kazançlı birikim yapma fırsatı sağlayacak olan yeni ürünü "HSBC Modern Hesap"ı tanıttı.

Modern Hesap, "Plus" özelliği ile tasarruf alışkanlığının yaygınlaşmasına destek olacak.

HSBC, yeni ürünle bir yandan günlük faiz kazandırırken, bir yandan da vade bozdurma derdi olmadan para çekme ve yatırma fırsatı sunuyor. İlk aya özel yüzde 10 faiz oranı ile Modern Hesap müşterilerine 'Hoş geldin' diyen HSBC, aynı zamanda fatura ve düzenli ödeme talimatlarını takip ediyor, ödemeleri gerçekleştiriyor; ödemelerin öncesinde ve sonrasında müşterileri SMS aracılığıyla uyarıyor, bilgilendiriyor. Ayrıca, HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden tüm havale ve EFT'ler de ücretsiz olarak yapılıyor.

"Modern Hesap"ın Plus özelliğini kullanarak birikim yapmak isteyen müşteriler, birikim süresi en az 12 ay ve birikim tutarı en az aylık 200 TL olacak şekilde; TL, USD, EUR ve GBP cinsinden düzenli birikim yapabiliyor. Plus özelliği ile tasarruf etmek isteyen müşteriler, hesap işletim ücreti ödemezken, düzenli birikim yaptıkları için ekstra faiz oranı da kazanıyor.

Modern Hesap müşterileri, HSBC'nin diğer ürün ve hizmetlerinde olduğu gibi hiç bir sürprizle karşılaşmayacak şekilde tüm işlemler öncesinde ve sonrasında açık ve şeffaf şekilde bilgilendiriliyorlar.


TAYLAN TURAN: "TÜRKİYE'DE TASARRUF EĞİLİMİNİ DESTEKLİYORUZ"

HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Taylan Turan, Türkiye'nin öncü uluslararası bankası HSBC'nin "Modern Hesap" ile birikim yönetimi konusundaki küresel deneyimini Türkiye'deki müşterilerine taşıyacağını vurguladı. Turan; "İlk aya özel %10 faiz oranı ile müşterilerimize "Hoş geldiniz" dediğimiz Modern Hesap, hem günlük olarak faiz kazandıracak, hem de tüm günlük nakit işlemlerini yapmaya olanak vererek, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılayan avantajlı bir çözüm olacak. Üstelik, "Plus" özelliği ile de düzenli birikim yaptırarak, Türkiye'deki tasarruf eğilimini destekleyecek. Yoğun ilgi göreceğine inandığımız Modern Hesap'la müşterilerimiz bankacılık işlemlerine ayırdıkları zamandan da tasarruf edebilecek ve böylece hem kendileri, hem de sevdikleri için daha çok zaman ayırabilecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HSBC'den tasarruf ettiren hesap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN