Novartis Türkiye'ye iki ödül

Novartis Grup şirketleri (Novartis, Sandoz, Alcon) arasında düzenlenen Global Novartis İnsan Kaynakları Ödülleri bu yıl Ekim ayında İsviçre Basel’de gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 20.11.2013 17:46
Novartis İK Dünya Başkanı Juergen Brokatzky-Geiger'in ev sahipliğinde yapılan ödül töreni, tüm Novartis Grup şirketlerinden insan kaynakları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti. Novartis Türkiye İK ekibi, ödül töreninde verilen 8 ödülden 2'sine layık görüldü.

"Çeşitlilik ve Dahil Etme" başlığında, rekabetçi iş ortamında çalışanların en üst seviyede dahiliyeti ile iş-özel yaşam entegrasyonunun sağlanmasının amaçlandığı çalışmalar ile ödüle layık görülen Novartis Türkiye, "İnovasyon" alanında ise "MS Hasta Programı" çerçevesinde yürüttüğü MS'li bireylerin iş hayatına kazandırılması odaklı uygulama ile ödül aldı. Bu proje içinde MS'li bireylerin iş bulma, mevcut işlerini koruyabilme, CV hazırlama ve etkin iş görüşmeleri yapmalarına yönelik eğitimler sağlanması alanlarında yürütülen çalışmalar yer aldı.

Novartis Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Dr. Senay Kızılkaya konuyla ilgili olarak "Bu başarıyı tüm insan kaynakları ekibimizin değerli çalışmaları ve diğer bölümlerimizle yakın iş birliği sonucunda elde ettik. Novartis Türkiye olarak yürüttüğümüz projelerin bu denli önemli ödüllerle taçlandırılması bizi son derece gururlandırıyor ve gelecekteki çalışmalarımız için teşvik ediyor. Firmamızın ''Çeşitlilik ve Dahil Etme'' ile ''İnovasyon'' alanlarında sağladığı bu başarılar Novartis Türkiye ekibinin 140 ülkede 133.000 çalışanı ile faaliyet gösteren Novartis şirketler grubu içinde ne kadar güçlü ve değerli olduğunu bir kez daha gösteriyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Novartis Türkiye'ye iki ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN