Türkiye'nin en iyi haber sitesi

500 yetenek avucunuzun içinde

Giriş Tarihi: 4.1.2014

Samsung Kurumsal Çözümler Direktörü Tansu Yeğen, Galaxy S4'ün 500 farklı yeteneğinin uzaktan kontrol edilebildiğini söyledi

Şirketlerin teknoloji yatırımları arttıkça akıllı sistem geliştiricilerin sorumlulukları çoğalıyor. Bireysel kullanımda bir akıllı telefonun 500 yeteneğinin yarısından fazlası devre dışı kalırken, kurumsal tarafta aynı şeyi söylemek mümkün değil. Çünkü kurumlar yaptıkları her kuruş yatırımın karşılığını almak istiyor. Zorlu rekabet şartlarının bu tabloyu daha da keskinleştirdiğini belirten Samsung Kurumsal Çözümler Direktörü Tansu Yeğen, şirketlerin mobil çözümlere odaklanmasının birçok avantaj getirdiğini söyledi. Galaxy S4 ve S3 platformunu kullanan bir şirketin telefonun 500'den fazla özelliğini uzaktan yönetebildiğini vurgulayan Yeğen, şöyle konuştu: "Mobil çözümler bilgi akışını ve karar alma süreçlerini basitleştiriyor. İletişimde birçok yol kazasını önlüyor. Şirkette gerçek sorunlara eğilme fırsatı tanıyor. Veri analizi ve görselleştirme yoluyla karar alma sürecinin etkili olmasını sağlıyor."

DÜNYANIN EN BÜYÜK EKRANI
Samsung 250 kadar kontrol edilen video ekranını bir araya getiriyor. Tansu Yeğen, "Samsung MagicInfo VideoWall sayesinde LFD sistemlerinin geleceğini görüyoruz. Ekranın maksimum etki için yataydan dikeye geçme özelliği de dahil olmak üzere izleyicilere ilham veren birçok tasarım oluşturmak mümkün. Ayrıca sezgisel ve uzaktan arabirim sayesinde uygulamaları yönetebiliyorsunuz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
500 yetenek avucunuzun içinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN