Ingenico'nun yazarkasaPOS'u onay aldı

Ingenico'nun yazarkasaPOS cihazı TÜBİTAK tarafından gerçekleştirilen test süreçlerini tamamladı. Ürün, Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan da onay aldı

Giriş Tarihi: 28.1.2014
IngenIco'nun sadece 456 gr olan, hafif, küçük ve ergonomik yazarkasaPOS cihazı, TÜBİTAK'ın test sürecini tamamlayarak Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan onay aldı. Sahada seyyar kullanıma uygun olarak dizayn edilen ve bu haftadan itibaren piyasada olacak Ingenico iWE280, renkli dokunmatik ekranıyla da esnafa kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürünün sahada devam eden detaylı testlerden sonra satışına onay verileceğini belirten Ingenico Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Alpay Sidal, "Ingenico'nun kurumsal ve global yaklaşımı gereği, piyasaya sunulacak hiçbir cihazı sahada test etmeden satışa sunmayız. Kalitemizden emin olmadan, ticari kaygılara kapılmadan, aceleyle hareket etmeyiz. Testlerimizi ciddiye alır üretimden sahaya kadar tüm süreçleri test ederiz" dedi.

TÜM TESTLER TAMAMLANDI

Ürüne güvendiklerini belirten Alpay Sidal sözlerine şöyle devam etti, "Müşterilerimize testleri tamamlanmamış ürün satmayız. Türkiye'de Seyyar EFTPOS alanında pazar payımız yüzde 60'tan fazla. Her esnafın mutlaka bir Ingenico deneyimi olduğunu düşünüyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ingenico'nun yazarkasaPOS'u onay aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN