Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halkbank'tan KOBİ'lere ihracat desteği

Halkbank, ihracatçı KOBİ’lerin küresel rekabet ortamına uyum sağlamaları, dış pazarlara açılmaları ve tutunabilmeleri için imalattan pazarlamaya kadar tüm süreçlerinde KOBİ’lere destek olmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 12.2.2014 17:43 Güncelleme Tarihi: 12.2.2014 17:44
İhracatçı KOBİ'ler için "KOBİ İhracat Atılımı Paketi"ni oluşturan Halkbank, paket kapsamında faiz ve/ya döviz alış kur oranlarına duyarlı müşteriler için farklı seçeneklerin yer aldığı ihracat kredilerinin yanı sıra müşterilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik destek ürünleri de sunuyor.

"KOBİ İhracat Atılımı Paketi"ni 2023 hedefleri doğrultusunda Türkiye'nin 500 milyar dolarlık ihracat hacmine erişmesini desteklemek amacıyla oluşturduklarını belirten Halkbank Esnaf ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Taner Aksel sözlerine şöyle devam etti:

"Türkiye'nin ihracat artışını çok önemsiyoruz ve bu nedenle ihracatçı firmaları destekleyecek çözümler geliştiriyoruz. 'KOBİ İhracat Atılımı Paketi' ile standart ihracat kredi paketlerinden farklı bir yaklaşımla faiz ve/ya döviz alış kur oranlarına duyarlı müşterilere özel kredi çözümleri geliştirdik. Pakette İndirimli Dış Ticaret İşlem Seti ile sigorta hizmetlerimizi ve ücretsiz İngilizce Dil Eğitimi Programımızı tek bir çatı altında topladık. Bu sayede KOBİ'lere ihtiyaçlarına uygun kredilerin yanı sıra ihracat faaliyetlerini destekleyecek ürünleri de özel şartlarla sunuyoruz. Kuruluş misyonumuz doğrultusunda KOBİ'lere desteğimizi sürdürürken ülkemizin kalkınmasına destek olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz."


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halkbank'tan KOBİ'lere ihracat desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN