Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kritik hastalıklar ihmal edilmemeli

Giriş Tarihi: 13.2.2014

Kalp krizi ve kanser gibi kritik sağlık sorunlarına karşı sigortalı olmanın önemine dikkat çeken Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, bu tip hastalıklara karşı son derece uygun bedellerle güvence sağlanabildiğini söyledi

Liberty Sigorta'nın, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de müşterilerin gerçek sigorta ihtiyaçlarını tespit edip, bu doğrultuda değerlerini koruma altına aldıklarına dikkat çeken Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, "Liberty Sigorta olarak, müşterilerimizin başlarına gelebilecek risklere karşılık sıkıntılarını hafifletmeyi ve geleceğe güvenle bakmalarını sağlamayı istiyoruz" dedi. Türkiye'de her gün binlerce kişinin kalp krizi geçirdiğini, her yıl yaklaşık 150- 200 bin kişiye de kanser teşhisi konduğunu belirten Yergin, tedavilerin uzun süreli ve masraflı olmasının çoğu hasta ve aileleri için ciddi sıkıntılar yarattığının altını çizdi. Bu sebeple, sigortalı olmanın büyük önem kazandığını ifade eden Yergin, kritik hastalıkların teşhisi durumu için de bireylere yaygın kanının aksine son derece uygun bedellerle güvence sağlanabildiğini söyledi. Ragıp Yergin, "Kritik hastalıklar sigortasıyla inme-felç, kanser, böbrek yetmezliği, organ nakli, körlük, kol ve bacak kaybı, MS ve açık kalp ameliyatı gibi çeşitli tehlikeli hastalıklara karşı teminat veriyoruz. Bunun yanı sıra ferdi kaza sigortasıyla karşılaşılabilecek ani ve harici bir olayın etkisiyle, kişilerin yaşamını yitirmeleri veya sakatlanmaları riskine karşı tüm dünyada geçerli olan teminatlar veriyoruz. Kritik hastalıklar sigortasının sağlık sigortasından en önemli farkı tazminat ödemesinin kullanımında herhangi bir sınırlama olmamsıdır" diyerek düşüncelerini aktardı.

İNSAN ODAKLI YAKLAŞIM
Bireylerin gelişen ve farklılaşan ihtiyaçlara uygun teminatlar sunduklarını vurgulayan Yergin, "Sadece müşterilerimiz için değil, aile fertlerinin ve en değerli varlıkları çocuklarının da başına gelebilecek riskleri güvence altına aldığımız ürünlerimiz mevcut" dedi. "Canım Ailem Sigorta Paketi" tüm ailenin karşılaşabileceği riskler tek poliçe ile güvence altına alınırken, okul yaşamındaki olası riskleri teminat altına alan "Öğrencim Güvende Sigorta Paketi" ile de öğrencileri korumaya, velilere destek olmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi. Liberty Sigorta olarak insan odaklı ve sorumlu sigortacılık anlayışıyla yola çıktıklarını belirten Yergin, müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirmeye devam ettiklerini de söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kritik hastalıklar ihmal edilmemeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN