HSBC Türkiye’ye Euromoney'den ödül

HSBC Özel Bankacılık Türkiye, dünyaca ünlü “Euromoney” dergisinin yaptığı araştırmada sektör profesyonelleri tarafından ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 14.2.2014 14:18
HSBC Özel Bankacılık Türkiye, dünyanın önde gelen finans yayın grubu Euromoney tarafından her yıl verilen ve 'Özel Bankacılık'ta dünyanın en prestijli, sektörün en üst düzey ödüllerinden olan 10-30 milyon dolar varlık kategorisinde "Türkiye'de En İyi Özel Bankacılık Ödülü"ne layık görüldü. HSBC Türkiye adına ödülü, 13 Şubat'ta Londra'da düzenlenen törende HSBC Özel Bankacılık Türkiye Grup Başkanı Ebru Öncü aldı.

60 ülkedeki sektor profesyonellerinin katıldığı ve HSBC Grubu'nun dünyada en iyi özel bankacılık hizmeti sunan ilk 5 kurumdan biri olarak belirlendiği anketlerin sonucunda HSBC Türkiye'nin kazandığı ödülü değerlendiren Öncü, şunları söyledi: "HSBC Özel Bankacılık Türkiye olarak İstanbul Genel Müdürlük ofisimiz merkez olmak üzere; İstanbul, Ankara ve İzmir ofislerimiz aracılığıyla 2 milyon dolar asgari varlık bakiyesine sahip müşterilerimize butik bir özel bankacılık hizmeti sunuyoruz. Özellikle müşterilerimizin büyük çoğunluğunun yer aldığı 10 – 30 milyon dolar varlık kategorisinde layık görüldüğümüz "En İyi Özel Bankacılık" ödülü, HSBC Özel Bankacılık olarak Türkiye'de yüksek gelir grubundaki müşterilerimize, ürün ve hizmetlerimizle üst düzey kaliteyi sunma stratejimizin başarısını bir kez daha kanıtladı."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HSBC Türkiye’ye Euromoney'den ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN