Aktif Bank'tan fikir marketi

Giriş Tarihi: 18.2.2014 15:22

“Bir Fikrin mi Var?” yarışmasının ana sponsoru Aktif Bank, girişimcilere tam 1 milyon lira destek verdi.

Aktif Bank, inovatif ve özgün girişimcilik fikirlerinin sunulacağı ve yatırımcılarla buluşturulacağı bir online fikir marketi kuruyor.

Aktif Bank, "Bir Fikrin mi Var?" yarışmasında birinci olan "Modüler Akıllı Şebeke Platformu" ve ikinci olan "Storeflow" projelerinin hayata geçirilebilmesi için girişim sermayesi desteği verecek. Girişimcilere sağlanacak sermaye desteğinin yanı sıra, fikirlerin sunulacağı ve yatırımcılarla buluşturulacağı bir online platform kurma hazırlığında olan Aktif Bank, bu sayede "fikirlerin sanal pazarı"nı hayata geçirecek.

Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Önder Halisdemir, girişimciliğe ve yeni fikirlere verdikleri değer ve desteğin bu programla sınırlı kalmayacağını belirterek, fikirlerini hayata geçirmek için yatırımcılara ulaşmaya çalışanlara, doğru kanalı bulamayanlara müjdeli bir haber verdi:
"Aktif Bank olarak, Türkiye'de girişimciliğin desteklenmesine büyük önem veriyoruz. Yarışmada kazanamayan fikirler de dahil olmak üzere fikirlerin toplandığı ve yatırımcılara sunulacağı, yatırımcıların da bu fikirleri değerlendireceği ve iletişim kurabilecekleri online bir platform kuruyoruz. Burada fikirler yarışacak, kendini gösterecek. Yatırımcıların dikkatini çekmeye çalışacak. Fikirlerin sanal pazarı olarak da düşünebileceğimiz bu platform, ülkemizin geleceğine uzanan en aydınlık yol olacak. Çünkü biz geleceğin inovasyonla şekilleneceğine inanıyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aktif Bank'tan fikir marketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN