Finansbank'tan 120 ay vade imkânı

Giriş Tarihi: 20.2.2014

Finansbank, 59 ilde 140 şubesi ile çiftçilere tohumdan hasada her aşamada destek oluyor. Bankanın kredilerde 120 ay vadeli geri ödeme imkânı var

Finansbank, 59 ilde 140 şubesi ile çiftçilere tohumdan hasada her aşamada destek oluyor. Çiftçiler için özel olarak hazırlanan kredi paketleri, düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile 120 ay vadeli geri ödeme imkânı sunuyor. Tarım bankacılığı konusunda yedi bölgede konumlandırdığı saha ekibi ile çiftçilere bire bir tarımsal danışmanlık hizmeti veren Finansbank, çiftçilerin tohumdan hasada kadar tüm finansman sorunlarının çözümüne destek olmayı hedefliyor.

SEKTÖRLE BÜYÜYECEK

Bitkisel üretim, hayvancılık, su ürünleri, tavukçuluk, seracılık alanlarına özel 29 farklı kredi ürünü sunan Finansbank'ın web sayfasında tarım bankacılığı uygulamaları için hazırladığı özel alandan, çiftçiler tarım danışmanlarına ulaşılabiliyor. Finansbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Metin Karabiber, "Tarımsal hizmet ağımızı genişleterek 2014 yılında 65 ilde 150'yi aşkın şube ile çiftçilere hizmet etmeyi hedefliyoruz. Bu alanda temel stratejimizi tarım sektörünün yapısal sorunlarına çözüm getirecek yatırımları desteklemek olarak belirledik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Finansbank'tan 120 ay vade imkânı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN