Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnternet servisi de kanatlandı

Giriş Tarihi: 20.2.2014

Uluslararası uçuşlarda kullanılan kablosuz internet altyapısına sahip 12 adet Boeing 777- 300 ER tipi uçakta sunulan WiFi hizmeti, nisan itibarıyla başlayacak. 2017 sonunda 62 uçakta "TTNET WiFi Fly" olacak.

Bir yılı aşkın süredir 12 uçağında WiFi kablosuz internet hizmetini test eden Türk Hava Yolları (THY), TTNET işbirliğiyle kapsamı genişletiyor. Hedef 80 uçakta internet hizmeti başlatmak. TTNET WiFi Fly markasıyla sunulacak hizmet, bir saati 10 dolara ücretlendirilecek. Business Cclass yolcuları ise uçarken ücretsiz internet hizmeti alacak. THY ve TTNET arasında imzalanan işbirliği anlaşmasıyla TTNET, THY filosunun internet erişimi bulunan uçaklarında sunulan WiFi hizmetinin internet servis sağlayıcısı ve Türk Hava Yolları'nın marka ortağı oldu.

3 KAT GENİŞBANT HİZMETİ
THY Genel Müdürü Temel Kotil, "Panasonic'in teknolojilerini kullanarak üç kat daha fazla genişbant olanağı sunuyoruz" dedi. TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya da kablosuz internet erişimi için WiFi teknolojisine yatırım yaptıklarını ifade ederek, "37 havaalanında yolcular TTNET WiFi servisimizle internete bağlanıyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnternet servisi de kanatlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN