Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dosso Dossi 5 yılda 5 otel açacak

İş tatili konseptiyle her yıl düzenlediği moda fuarı ve şovunda 10 bin yabancı ziyaretçiyi Antalya'da ağırlayan Dosso Dossi, turizm sektörüne de girdi

Giriş Tarihi: 18.4.2014
İş tatili konseptiyle yılda iki kez Antalya'da düzenlediği moda fuarı ve şovuyla tanınan Dosso Dossi, turizm sektörüne de girdi. Dosso Dossi Fashion Show aracığıyla bir yılda 10 bin yabancı ziyaretçiyi Türkiye'de ağırlayan Dosso Dossi'nin CEO'su Hikmet Eraslan, "5 yılda 5 yıldızlı 5 otel açacağız. Otellerimiz temaları ile ön plana çıkacak. İlk otelimiz Dosso Dossi Hotels Old City, Sultanahmet'te hizmete girdi. Otel grubumuz için toplam 250 milyon dolarlık yatırım planlıyoruz" dedi.

ÇOCUKLUYA SPORCUYA ÖZEL HİZMET
Sultanahmet'teki otel için 50 milyon dolarlık yatırım yaptıklarını açıklayan Eraslan, 2017'ye kadar Vatan Caddesi, Sefaköy ve Yenikapı'da da 4 otel daha yapacaklarını söyledi. Eraslan, turizm grubu bünyesinde bin 300 kişiye de istihdam sağlanacağını belirtti. Sultanahmet'teki otelin çocuklu ailelerin de düşünülerek tasarlandığını açıklayan Eraslan, "İkinci otelimiz Dosso Dossi Hotels Downtown'da ise sporculara özel hizmet verilecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dosso Dossi 5 yılda 5 otel açacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN