Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Filli Boya Coloration projesiyle vitrinde

Filli Boya, bu yıl Yapı Fuarı'na Coloration projesiyle katılıyor. Şirketin Halkla İlişkiler Müdürü Selda Uzun, "Projeyle farklı eğilimleri ve yenilikçi düşünceleri tanıtmayı hedefliyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 6.5.2014
Türk yapı sektörü temsilcilerini 37'nci kez buluşturan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'da Filli Boya kendi iş alanındaki önemli gelişmeleri ve ürünleri paylaşıyor. 3'üncü salon, 441 no'lu stantta konumlanan şirket, son projesi "Coloration/2015-2016 Renk Eğilimleri"ni ziyaretçilerine tanıtıyor. Filli Boya Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü Selda Uzun, "Yenilikçiliği kurumsal bir değer olarak benimsiyor ve tasarımı bu anlayışla birleştiriyoruz. Coloration projesiyle bu alandaki farklı eğilimleri, akımları ve yenilikçi düşünceleri tanıtmayı hedefliyoruz" dedi. Projeyi sadece bir katalog olarak görmediklerini vurgulayan Uzun, "Gelecek yılların trendlerini ve renklerini belirleyerek, son tüketicinin yaratıcı potansiyeline referans olacak şekilde sürdürmeyi planlıyoruz" yorumunda bulundu. Uzun, Coloration koleksiyonunun başta Türkiye'deki mimar, iç mimar ve tasarımcılar olmak üzere herkese ilham vereceğini sözlerine ekledi.

ÖNAL VE SARIYER TASARLADI
Tasarımcı-trendsetter Ümit Ünal ve tasarımcı- art direktör Derin Sarıyer ile birlikte hayata geçirilen Coloration projesi tasarım, trend, sanat ve boyayı bir araya getiriyor. Proje kapsamında Derin Sarıyer tarafından hazırlanan sanatsal ve mimari enstalasyon çalışması da fuarda sergileniyor.

Garanti, sigorta ve kredi sunuyor
Capatect Isı Yalıtım Sistemi ürünlerini de fuarda tanıtan Filli Boya, uygulamakta olduğu garanti, sigorta ve kredi hizmetlerinin detaylarını katılımcılarla paylaşıyor. Ayrıca fuarda, binaların dış cephelerdeki ısı kayıplarını gözler önüne seren termal kamera hizmeti de tanıtılıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Filli Boya Coloration projesiyle vitrinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN