Cathic'ten Mehmet Önkal'a ödül

Giriş Tarihi: 27.5.2014 16:55 Güncelleme Tarihi: 27.5.2014 17:31

İstanbul’da 9-10 Haziran’da düzenlenecek olan CATHIC’’de BDO Turizm Danışmanlık A.Ş. Yönetici Ortağı Mehmet Önkal’a Yaşam Boyu Onur Ödülü verilecek.

Cathic sponsorları ve organizatörlerinden oluşan bir komite tarafından her yıl verilen ödülün sahibi bu yıl Mehmet Önkal oldu.

Kariyeri boyunca konaklama sektörüne pozitif katkıları nedeni ile bu ödüle layık görülen Önkal ''Otelcilik sektörüne, 1978 yılında profesyonel olarak katıldım ve 1997 senesinden bu yana ortağı olduğum BDO Turizm Danışmanlığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ile günümüze kadar devam eden 36 yılı aşkın hizmetim var. Danışmanlık görevimin neticesinin bu "Yaşam Boyu Başarı Ödülü" ile taçlanmasını görmek ve bilmek benim için gerçekten çok önemli ve gurur verici'' dedi.

Konferansı düzenleyen Bench Events Yöneticisi ve CATHIC'in organizatörlerinden Jonathan Worsley ise, kazandığı ödül için Önkal'ı kutlarken, şunları söyledi: ''Türkiye ve çevre ülkelerde otel yatırımına yapmış olduğu dikkate değer katkı nedeniyle Mehmet Önkal'ı Yaşam Boyu Başarı Ödülü ile onurlandırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yatırım camiasına yapmış olduğu stratejik tavsiyeler, müşterilerinin büyük kısmının yaşadığı başarının esasını oluşturmuştur.

Ödül töreni, 10 Haziran'da Hilton İstanbul Bomonti Otel & Konferans Merkezi'nde, CATHIC 2014 esnasında düzenlenecek ve ardından yapılacak mülakatta Mehmet Önkal bu başarısıyla ilgili görüşlerini katılımcılarla paylaşacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cathic'ten Mehmet Önkal'a ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN