Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Koza Altın'a vergi cezası

Giriş Tarihi: 11.8.2014 11:21

Maliye Bakanlığı Koza Altın'a 550 bin TL vergi cezası verdi. Koza Altın vergi cezasına itiraz edilmeyerek vadesinde ilgili vergi dairesine ödeme yapılacağını duyurdu.

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Vergi Müfettişleri tarafından Koza Altın'a yapılan vergi incelemesi tamamlandı. 2010, 2011 ve 2012 yıllarına ilişkin olarak yapılan inceleme neticesinde verilen 550 bin liralık cezaya Koza Altın'ın itiraz etmeyeceği duyuruldu. Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Koza Altın Koza Altın İşletmeleri A.Ş. nin 2010, 2011 ve 2012 yıllarına ilişkin olarak ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Vergi Müfettişleri tarafından gerçekleştirilen vergi incelemesi sonuçlanmıştır. İlgili yıllara ilişkin yapılan vergi incelemesinde şirkete ilişkin her türlü iş ve işlem detaylı bir şekilde denetlenmiştir. Yapılan vergi incelemesi sonucunda şirket adına tarh edilen vergi ve cezaların toplamı 550 bin TL 'dir. Sözkonusu tutara itiraz edilmeyerek vadesinde ilgili vergi dairesine ödenecektir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Koza Altın'a vergi cezası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN