Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mobil uygulamalarla hayat kolaylaşıyor

Giriş Tarihi: 20.8.2014

AIG Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu, 2014'ün ilk 6 ayında trafik sigortaları branşında sadece yüzde 4.25'lik bir büyüme gerçekleştiğini belirtti. Sağıroğlu, otomotiv sektöründe yaşanan daralmanın sigorta sektörünü doğrudan etkilediğini kaydetti

Türkiye'de akıllı telefon kullanıcı sayısının ve buna paralel olarak mobil internet kullanım oranlarının hızla arttığını belirten Liberty Sigorta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Süderbay, çağın gereksinimlerinin göz önünde bulundurulması gerektiğine dikkat çekti. Gökhan Süderbay, yenilikçi teknolojik yaklaşımlarla, müşteri ve iş ortaklarının daha kolay iletişim kurmalarını sağladıklarını söyledi. Akıllı telefonlara özel olarak geliştirilen bu uygulama ile teknoloji alanında sektörün öncülerinden olmayı hedeflediklerini bildiren Süderbay, Liberty müşterilerinin hasar anında sigorta kapsamındaki ihtiyaçlarını yer ve zaman kısıtlaması olmaksızın karşıladıklarını ifade etti.

LIBERTY'DEN 7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

Liberty Sigorta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Süderbay, özellikle sigortacılıkta en önemli detaylardan biri olan hasar servislerinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının tam olarak karşılanması gerektiğine inandığını söyledi. Süderbay, konuşmasına şöyle devam etti: "Liberty Sigorta olarak hasar sonrasında sigortalılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak ve onların yanında olduğumuzu sürekli hissettirecek bir uygulama tasarladık. Müşterilerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabilirler."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mobil uygulamalarla hayat kolaylaşıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN