Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mobil Para ve Dijital Ödemeler Global 2014 İstanbul'da

Mobil ödeme konusunda uzmanlar, acil ödeme sorunlarını tartışmak üzere 18-20 Kasım tarihinde İstanbul’da Wyndham Grand Oteli’nde “Mobil Para ve Dijital Ödemeler Global 2014” etkinliğinde bir araya gelecek.

Giriş Tarihi: 28.8.2014 14:17 Güncelleme Tarihi: 28.8.2014 14:17
Bu yıl sekizincisi gerçekleştirilecek olan etkinlik, sektördeki yenilikçi teknolojilerde ön sıralarda konumlandırılan Türkiye'de ilk defa düzenlenecek.
Nakitsiz dünyanın yol haritası çıkarılacak.

Bankalar, mobil ağ operatörlerinin temsilcileri, işadamlarının da aralarında bulunduğu 500'ten fazla küresel ödeme lideri, 19-20 Kasım tarihlerinde düzenlenecek konferansta bir araya gelerek bir ağ oluşturabilme ve kendilerini geliştirme fırsatı elde edecekler. Endüstri panelleri, en ileri teknoloji ile hazırlanmış sunumlar ve workshoplardan meydana gelecek olan etkinlik, nakitsiz bir dünyanın meydana getirilmesi için ödeme kanallarının piyasaya sürülmesi, ölçeklendirilmesi ve yol haritasının çıkartılmasına yönelik yöntemleri tartışmaya sunacak. Bu yıl ilk defa, konferans delegeleri canlı anketler ve kamuoyu yoklamaları aracılığıyla görüşlerini paylaşabilecek, tartışma forumları sayesinde etkinlik ile etkileşimde bulunabilecek ve tartışmalara yön verebilecekler.


Girişimci destekleme programı Startupbootcamp İstanbul ile ortaklaşa düzenlenen ve piyasaya sürülen yeniliklere açık olan Payments' Dragons Den, mesleklerinde hızla ilerleyen ödeme girişimcilerine, kıdemli acılardan meydana gelen kalifiye bir dinleyici topluluğuna çalışmalarını sunabilmeleri için zemin hazırlayacak.

Mobil Para ve Dijital Ödeme Global Etkinlik Yöneticisi Mike Seaman, etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi:

"Mobil Para ve Dijital Ödemeler Global, dünyanın lider ödeme etkinliklerinden biri olarak son derece iyi anlaşılmış ve sağlam temellere oturtulan, yeni konumu ve sunduğu yeni özellikler göz önünde bulundurulacak olursa, son derece heyecanlı ve ileri seviyede bir ödeme etkinliği olacaktır. Ziyaretçiler, endüstri liderleri ile bir ağ içerisinde bulunarak işlerini en iyilerinden öğrenme fırsatı yakalayacak ve son derece hızlı gelişen ödemeler endüstrisini etkileyen kilit konular hakkında fikirlerini ve düşüncelerini paylaşabileceklerdir.''

Etkinliğe katılım için www.mobile-money-global.com adresinden kayıt yaptırmalısınız. Teknoloji/hizmet tedarikçileri delegeler için iki-günlük konferans katılım ücreti 3 Ekim 2014 tarihinde önce 1,249 Pound'dur. Banka veya mobil ağ delegeleri 3 Ekim 2014 tarihinden önce 500 Pound ödeyerek konferansa katılım sağlayabilirler. Perakende sektöründen delegeler için ise iki günlük konferansa katılım ücretsizdir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mobil Para ve Dijital Ödemeler Global 2014 İstanbul'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN