Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Gülşen şimdi de Ercan Saatçi'yle davalık!

Eski prodüktörü Erol Köse tarafından hakkında dava açılan şarkıcı Gülşen, bu kez yeni prodüktörü Ercan Saatçi'yle davalık olma yolunda. Saatçi'yle üç albümlük anlaşma imzalayan ancak çıkan iki albümün satış grafiğinden memnun kalmayan Gülşen, ünlü prodüktörden ayrılma kararı aldı. Ünlü popçu şimdi konuyla ilgili yasal yollara başvurmaya hazırlanıyor. Kendisine konuyla ilgili herhangi bir tebligat yapılmadığını belirten Ercan Saatçi, kendisine ulaşan yasal bildiriden sonra konuşmayı tercih ettiğini söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Gece-gündüz psikiyatr geziyorlar

Ergun Mercan'ın yapımcılığını üstlendiği Mustafa Üstündağ ve Levent Üzümcü'nün başrollerini paylaştığı 'Abiimm' filminde Levent Üzümcü ve Selen Seyven zeka özürlü iki karakteri canlandırıyor. Bunun için akıl hastanelerine gitmektense konunun uzmanlarıyla özel görüşmeler yapmayı tercih eden Üzümcü ve Seyven, hem filmin danışmanı olan psikologtan destek alıyor hem de konuyla ilgili uzman psikiyatristleri ziyaret ederek bilgi topluyorlar.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Eurovision'a gitmeyi en çok Hande istiyor!

Ünlü popçu Bengü Güngören'deki bir alışveriş merkezinde hem albüm tanıtımı yaptı hem de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bengü, yıllarca vokalistliğini yaptığı Kenan Doğulu'nun kendisi için yazdığı söylenen 'Rütbeni Bileceksin' şarkısını çok sevdiğini belirterek, "Kenan'ın albümünü çok beğendim. 'Rütbeni Bileceksin' şarkısını üzerime almıyorum ama yaptıysa da teşekkür ederim. Hoşuma gider. Onun bana şarkı yapması neden hoşuma gitmesin ki?" dedi. Teklif gelmesi durumunda Eurovision Şarkı Yarışması'na katılabileceğini ancak çok da hevesli olmadığını yineleyen Bengü "Daha istekli arkadaşlar var. Bence onlar gitmeli. Mesela; Hande (Yener)... Giderse destekleriz" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Reyting kaygısı gütmedik sadece yeteneğe baktık!

'Benimle Dans Eder misin?'in jürisinde görev yapan Tan Sağtürk: Yarışmaya bu sene çok talep oldu. Reyting kaygısı gütmediğimiz için dramatik hikayeleri olanları değil, yetenekli dansçıları seçtik. Yani dans için dansçı aradık!
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Deniz’in ailesi yüzüme nasıl bakacak!

Cezaevinde tutuklu bulunan Deniz Seki'yle yaşadığı aşk nedeniyle 16 yıllık evliliğini bitirme kararı alan ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, eşi Nazire Şenlendirici ve sevgilisi arasında çok yıprandığını itiraf etti. Şenlendirici "Vicdanen mahvoluyorum. Bir tarafta çocuklarımın annesi var, diğer tarafta beni çok seven ve tüm sıkıntılara göğüs germeye çalışan bir kadın var! İki taraf için de gözyaşı döktüm" dedi. Ulus'taki bekar evinin kapısını açan ünlü klarnetçi, Seki'yle cezaevine gönderilmeden önce ayrıldıklarını ama şu an ilişkinin durumunu bilmediğini belirtti: "Deniz özgürlüğüne kavuşsun, buna sonra karar vereceğiz."
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Küçük ‘Duygu’ annesinin izinde

Çocuklar Duymasın dizisinin küçük Duygu’su Ayşecan Tatari büyüdü ve çok yakında sinema oyuncusu oluyor. Genç oyuncunun, ‘Unutulmaz’ dizisinde rol alan annesi Aliye Uzunatağan, “Ayşecan aslında Amerika’da okuyor. Şimdi Türkiye’ye tatile geldi. Şimdi bir sinema filmine başlıyor” dedi. Festivallere de katılacak filmin üç hikayesinden birinin başrolünü oynayacak Tatari, bu filmde İtalyanca, İngilizce ve Türkçe konuşacak.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Hadise tam bir palyaço gibiydi!

Ünlü modacı Muammer Ketenci; Hadise'nin, Eurovison için diktiği taşlı elbiseyi beğenmeyip, yarışmaya başka bir kıyafetle katılmasını ağır eleştirdi. "Hadise o kıyafetle resmen bir palyaçoya benziyordu, on para etmezdi. O elbiseyle Eurovision'a katılmamalıydı. Benim tasarladığım elbiseyi giyseydi, ikinci olurdu " dedi.
BİZE ULAŞIN