Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadın hastalar çok mutlu oldu

Özel Adana Hastanesi Genel Koordinatörü Şule Özülkü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle hastanede yatan kadın hastalara çiçek ve çikolata dağıtarak günlerini kutladı

Giriş Tarihi: 9.3.2013
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ülkemizin her yerinde çeşitli etkinliklerle kutlandı. Adana'nın sağlık sektöründe önemli bir yere sahip olan Özel Adana Hastanesi'nde yatan kadın hastalar da bu günün tüm sevincini hissettiler. Genel Koordinatör Şule Özülkü, yatan kadın hastaları odalarında ve servislerinde ziyaret ederek onlara çiçek verdi, çikolata ikram etti.

HASTALARLA GÖRÜŞTÜ

Güler yüzü ve sıcak yaklaşımı ile hastaların ve yakınlarının sevgisini kazanan Şule Özülkü, hasta oldukları için bu özel günü kutlayamayan kadın hastaların bu sevinçten mahrum kalmamaları için görevlilere talimat vererek çok miktarda çiçek yaptırdı. Tek tek oda ve servisleri gezerek hastalarla görüşen ve onların durumlarını soran Şule Özülkü, duygularını şöyle yansıttı:

SAĞLIKLI BİR TOPLUM
"Sağlıklı bir toplumun ve geleceğimizin güvencesi olan tüm değerli kadınlarımızın, şiddetten uzak bir dünyada sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi en büyük dileğim. Hastanemizde yatan kadın hastalarımızı bu duyguyla ziyaret ederek onlarla bir sevinci, bir coşkuyu paylaştım. Hepsinin bir an önce sağlıklarına kavuşarak taburcu olması için elimizden geleni yapacağız."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadın hastalar çok mutlu oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN