Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Estetik Gaziantep 5 ödül birden aldı

AK Parti 4'üncü Yerel Yönetimler Sempozyumu'nda düzenlenen "Yaşanabilir ve Estetik Şehirler" yarışmasında Gaziantepli belediyelere 5 ayrı ödül verildi

Giriş Tarihi: 3.4.2013
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen 'Yaşanabilir Şehirler ve Estetik' konulu yarışmada Gaziantep belediyeleri 5 ödül aldı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi yarışmada Kültür Yolu projesiyle ödüle layık görülürken Şahinbey Belediyesi 2, Şehitkamil Belediyesi de 2 projesi için ödüllendirildi. Ankara'da düzenlenen ve Başbakan Erdoğan'ın belediye başkanlarına yaşanabilir kentler ile ilgili önemli uyarılarda bulunduğu sempozyumda düzenlenen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi. Şehitkamil Belediyesi'nin ödülünü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na verdi. Şehitkamil Belediyesi "Katı Atık Ayrıştırma Tesisi MÖP" ve "Türkiye'nin En Büyük Biyolojik Göleti" ile ödül aldı.

ŞAHİNBEY STANT AÇTI
Sempozyumun düzenlendiği otelde stant açarak çalışmaları hakkında geniş bilgilendirmeler de yapan Şahinbey Belediyesi ise kentsel dönüşüm projesi olan "300 Evler" ve yıkılma tehlikesi yaşarken restore edilerek el sanatları müzesi olarak hizmete açılan Tarihi Gümrük Hanı projesiyle ödül aldı. Şahinbey'in ödülünü AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek Verdi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi de kültürel mirası canlandırma projesiyle ödül aldı. Büyükşehir'in ödülünü Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Başkan Asım Güzelbey'e verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Estetik Gaziantep 5 ödül birden aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN