Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana Final Okulları'nda mezuniyet coşkusu yaşandı

Giriş Tarihi: 7.6.2013
Adana Final Okulları'nda İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bölümlerinden mezun olan öğrenciler için düzenlenen mezuniyet töreni Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özkan, Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü Şevket Ertem, Adana Final Okulları Genel Müdürü Turhan Orhan, okul yöneticileri, öğretmenleri, velilerinin de katılımıyla yapıldı.

"HAYALİM GERÇEK OLDU"
Şevket Ertem, 33 yıl önce başlayan eğitimcilik hayatında en büyük hayalinin Türkiye'nin dört bir yanında okullar açmak olduğunu ve bu hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Ertem, başarılı olmak için çalışmak ve fark gerektiğini vurgulayarak, "Final Okulları artık Türkiye'nin dört bir yanında büyüyor, gelişiyor, başarılarıyla adından söz ettiriyor" dedi.

AYDINLIK GENÇLER
Final Okulları'nda yetişen öğrencilerin Türkiye'nin aydınlık geleceğine imza atacağına yürekten inandığını söyleyen Ertem, "Yetiştirdiğimiz pırıl pırıl gençler bu ülke için hizmet etmeye ve bayrağımızı sonsuza dek dalgalandırmaya devam edecek. Tarihte de bu ülkenin bayrağını indirmeye çalışanlar çok olmuştur, ancak böyle gençler yetiştikçe bayrağımızı indirmeye kimsenin gücü yetmez hiç merak etmeyin" diye konuştu. Okul birincileri Burak Kaya, Fazilet Gökbudak, Merve Yıldırım ve Erdem Gök mezuniyet kütüğüne plaketlerini çaktı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Final Okulları'nda mezuniyet coşkusu yaşandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN