Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP Mersin Adayı Kocamaz: Dargınlıkları bırakmalıyız

MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarsus Belediye Başkanı Kocamaz, "kırgınlıklar bitmeli" dedi

Giriş Tarihi: 29.9.2013
Mersin'in Tarsus ilçesi Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, küskünlükleri, dargınlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakıp, Mersin ortak paydası etrafında birleşip hedefe ulaşmak gerektiğini söyledi. Kendisine gösterilen teveccühe teşekkür eden Başkan Kocamaz, yeni ve taze bir Bismillah çekerek yola çıktıklarını kaydetti.

İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ GEREKİYOR
Başkan Kocamaz, "16 Kasım 2012 tarihinde Mersin'de Gazeteciler Cemiyeti'nde yaptığımız açıklamayla aday adaylığımızı ilan etmiştik. O günden bu yana yaklaşık 10 ay 10 gündür yollardayız. Vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz, onlarla bütünleşiyoruz, dertlerini dinliyoruz, sıkıntılarını tespit ediyoruz ve gelecekle ilgili düşüncelerimizi vatandaşlarımıza aktarıyoruz. Bütün vatandaşlarımızdaki ortak kanaat Mersin'de artık bir imaj ve yönetim değişikliği olması gerekir şeklinde" dedi.

BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

Burhanettin Kocamaz şöyle devam etti: "Genel merkezimiz başta Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere ilgili organlar yaptırdıkları anketler neticesinde ve yapılan değerlendirmelerde bizim, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Mersin Büyükşehir adayı olmamız yönünde bir kanaate vardılar. Ve bu kanaati de bize bildirdiler. Biz de bugünden itibaren Mersin genelinde bütün vatandaşlarımızla, bütün teşkilatlarımızla bir araya gelip Mersin Büyükşehir sorununu inşallah hep birlikte çözeceğiz."

HEDEFE KİLİTLENECEĞİZ

Artık hedefe kilitleneceklerini vurgulayan Başkan Kocamaz, "Ben bugün için bütün arkadaşlarımızı Mersin ortak paydasında birleşmeye ve mutlaka sonuç almaya davet ediyorum. Elbette bu süreç içerisinde ya da daha önceden çeşitli vesilelerle teşkilatlarımıza küskünlükler, dargınlıklar olmuş olabilir. Biz bugünden itibaren bu tarihi bir milat olarak kabul ediyoruz ve bu tarihten sonra herkesi geçmişte ne şekilde teşkilattan ayrılmış yada kırgınlık neticesi ile uzaklaşmış olursa olsun, yeniden toparlanmaya, birleşmeye davet ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Mersin Adayı Kocamaz: Dargınlıkları bırakmalıyız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN