Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AYAMDER balosu çok neşeli geçti

Giriş Tarihi: 9.10.2013

AYAMDER çatısı altında birleşen Adanalı yapı müteahhitleri, derneklerinin kuruluşunun üçüncü yılını düzenlenen baloyla kutladı

Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) 3'üncü kuruluş yıldönümünü kutladı. Bir araya gelen Adanalı müteahhitler, yaşadıkları sıkıntılardan uzak moral bulmaya çalıştı. AYAMDER Başkanı Murtaza Kılçık, her geçen gün azalan inşaat arsaları sebebiyle iş yapamaz hale geldiklerini belirterek, "Gerçekten birçok müteahhit arkadaşımız Adana'yı terk edecek duruma geldi" dedi.

KATILIM YÜKSEK OLDU

Anemon Otel'de düzenlenen gecenin ev sahipliğini AYAMDER Başkanı Kılçık ile Başkan Vekili Mustafa Vursavuş yaptı. Kılçık ve Vursavuş davetlileri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi. Geceye Adana'nın tanışmış iş adamları katıldı. Başkan Kılçık, AYAMDER'in üç yılda Adana'da bir marka olduğunu belirtirken, kendilerine destek olan yönetim kuruluna ve üyelerine teşekkür etti.

SIKINTILARI DİLE GETİRDİ

Adana'da en çok inşaat sorunlarıyla meşgul olduklarını ifade eden Kılçık, yaşadıkları sorunları dile getirdi. Başkan Kılçık, "Her geçen gün azalan inşaat arsaları sebebiyle iş yapamaz hale geldik. Düzenlediğimiz bu gece ile biraz moral bulalım dedik. Herkes şapkasını önüne koyup düşünsün. Şehrimizin kurtuluşu için ne yapmamız gerekiyorsa hep birlikte yapalım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AYAMDER balosu çok neşeli geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN