Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşadamlarına etkili sunum önerileri

Giriş Tarihi: 24.10.2013
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), kişisel gelişim toplantılar serisi, PDR International Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı İpek Ateşalp'in katılımıyla sürdü. Ateşalp'in, genç işadamlarına etkili sunumlar konusunda bilgiler aktardığı toplantı, üyelerin de katılımıyla keyifli geçti. 'Etkili Sunumlar İçin Altın Öneriler' konulu toplantı, dernek konferans salonunda yapıldı.

SES DEĞİŞİKLİĞİ VURGUSU

Ateşalp, etkili sunumun iş hayatının her alanında önemine değinirken, vücut dilinin, ses tonlarındaki değişikliklerin de etkisini anlattı. Konuşma sırasında ses tonlamalarının nasıl olması gerektiğini, kendisini izleyenlerle birlikte ses pratiği yaptırarak aktaran Ateşalp, "Ses değişiklikleriniz ve vücut diliniz karşınızdaki kişiyi etkileyen unsurlardan. Ani ses değişiklikleri kimi zaman yapılmamalıdır. Ancak, dikkat çekmek, merak uyandırmak ve monotonluğu kırmak için ses değişikliği de önemli" dedi.

DİKATLE DİNLEDİLER

Ateşalp'in interaktif sunumu sırasında, salondan konuklar alıp, onlara 2 dakika süreyle bir konuyu anlattırdığı bölümler de toplantının ilgi çeken bölümü oldu. Anlatımlar sırasında salondan konukların da katılımıyla renklenen anlatımlar, katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, toplantı sonunda, Ateşalp'e Teşekkür Belgesi verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşadamlarına etkili sunum önerileri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN