Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu anlamlı daveti geri çeviremezdik

Bir polisiye dizide oynayan Özgür Ozan, Şevket Çoruh ile Uğur Pektaş, lösemi hastası Yağız'ı ziyaret etti. Hüsnü komiser karakterini canlandıran Ozan, Yağız'ı elleriyle doyurdu

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan polisiye dizide oynayan Özgür Ozan, Şevket Çoruh ile Uğur Pektaş, 5 ay önce lösemi teşhisi konulan 4 yaşındaki Yağız'ı ziyaret ederek ona moral verdi. Yağız'ın yemeklerini ve ilaçlarını polislerin ellerinden yediğini çıkan haberlerden öğrenen üç sanatçı, uçakla İstanbul'dan Adana'ya geldi. Hüsnü komiser karakterini oynayan Ozan, Yağız'ı elleriyle besledi.

SOLUĞU ADANA'DA ALDILAR

Adana Valiliği'nin görevlendirdiği Toplum Destekli Polis Amirliği'nde görevli memurlar tarafından her sabah düzenli olarak kahvaltısı yaptırılıp ilaçları içirilen Yağız Yıldız'ın özel bir kanalda yayınlanan dizideki karakterlere olan hayranlığını öğrenen sanatçılar Ozan, Çoruh ve Pektaş, hiç zaman kaybetmeden soluğu Adana'da aldı. Ellerinde hediyeler ile çok sevdiği sanatçıları karşısında gören Yağız, gözlerine inanamadı. Sanatçıların getirdiği oyuncaklarla oynayan Yağız, ilacını Özgür Ozan'ın elinden içti. Ozan, "Yağız'ın yemeğini polislerin elinden yediğini ve bizi çok sevdiğini öğrendik. Rahatsızlığı bizi gerçekten çok üzdü. Yağız'a moral vermek için zaman kaybetmeden Adana'ya geldik. Hayatımızda aldığımız en güzel yemek teklifiydi" diye konuştu.

'OĞLUMUN HAYALİYDİ'
Oğlunun mutluluğunu gören ve gözyaşlarına hâkim olamayan Sait Yıldız,"Dünyalar bizim oldu. Oğlum için yüzlerce kilometre yol kat eden sanatçılara çok teşekkür ediyorum. Yağız'ımın en büyük hayallerinden biri çok sevdiği bu sanatçıları görmekti. Şimdi önemli olan Yağız'a uyumlu iliğin bulunması. Bunun için herkesin duyarlı olmasını ve yardım etmesini istiyoruz" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu anlamlı daveti geri çeviremezdik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN