Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deniz ve Ali Burak'ın düğünü masal gibiydi

Yalman ve Özkan ailelerinin dünür olduğu gecede büyük aşklarını taçlandıran Deniz ve Ali Burak, dillere destan bir düğünle dünya evine girdi

Giriş Tarihi: 21.12.2013
Adana'nın tanınmış işadamlarından Bülent Yalman'ın kızı Deniz ile Adana Tahıl Üreticileri Birliği Başkanı Nur Özkan'ın oğlu Ali Burak hayatını muhteşem bir düğün ile birleştirdi. HiltonSa'da gerçekleşen gece peri masallarını aratmadı. İş, siyaset ve cemiyet hayatının önemli simalarının katıldığı düğün görülmeye değerdi. Atlı Spor Kulübü'nde başlayan büyük aşkı nikah masasına taşımaya karar veren çift Amerika Birleşik Devletleri'ndeki eğitimlerini tamamladıktan sonra hayallerine kavuştu. Düğünün tüm organizasyonu damadın ablası F&Ş Weedding'in sahibi Fatoş Başak Şen tarafından yapıldı. Muhteşem gece için her şey düşünülmüştü.

MUHTEŞEM GECE
Şıklık ve güzellik yarışının yaşandığı buluşmada davetlilerin alkışları arasında kendileri için özel olarak hazırlanan salonu giriş yapan Deniz ve Ali Burak'ın yaşadığı heyecan ve mutluluk yüzlerine yansımıştı. Nikah memurunun sorularını 'evet' cevabını veren günün kahramanları ilerleyen saatlere kadar gönüllerince eğlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz ve Ali Burak'ın düğünü masal gibiydi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN