Adanalı Kemal Emel'ine kavuştu

Giriş Tarihi: 26.12.2013

Adana'nın seçkin konuklarının katıldığı düğünde Emel-Kemal Özülkü çifti aşkını taçlandırdı. İş, spor, sanat, siyaset ve medya dünyasının seçkin isimleri bu gecede bir araya geldi

Özülkü Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Bülent Özülkü ve Ayşe Özülkü'nün biricik oğlu Kemal Özülkü, Müfide- Mehmet Hikmet Arıkan'ın güzeller güzeli kızı Emel ile uzun süren arkadaşlığını nikahla taçlandırdı. TÜYAP Adana'da yapılan düğün töreninde birbirlerine çok yakışan Emel-Kemal Özülkü çiftinin nikahını Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz kıyarken, şahitliklerini Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Yargıtay 5. Daire Başkanı Ahmet Ceylani Tuğrul, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan ile Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan yaptı.

YAKINDAN İLGİLENDİLER
TÜYAP Fuar Alanı'nda yaklaşık bin kişinin katıldığı düğün töreni tek kelimeyle muhteşemdi. Ş. Bülent Özülkü, Ayşe Özülkü, Esra Özülkü, damadın halası Özel Adana Hastanesi Genel Müdürü Şule Özülkü ve 5 Ocak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Savaş Çokduygulu, düğüne katılan davetlilerle yakından ilgilenerek mükemmel bir ev sahipliği yaptı. İşadamı Bülent Özülkü, biricik oğlunu evlendirmenin gururunu yaşarken, kendisini bu mutlu gecede yalnız bırakmayan dostlarıyla hasret giderdi, gece boyunca her masaya tek tek giderek sohbet etti. Sevincini ve mutluluğunu sevenleriyle paylaştı.

EMRE ALTUĞ PERFORMANSI
Fuar alanı Emel-Kemal Özülkü çiftinin düğünü dolayısıyla FS Organizasyon tarafından adeta gelinlik kız gibi süslenmişti. Beyaz tüllerle boydan boya donatılan alana 10'ar kişilik açılan yemek masaları tek kelime ile muhteşemdi. Hilton Oteli'nin seçkin kadrosu yemek ikramını aksaksız sürdürdü. Yemekten sonra sahne alan pop müziğin yıldızı Emre Altuğ canlı performansı ile davetlileri coşturdu. Genç çift ise düğünden sonra balayının yolunu tuttu.

DUYGU YÜKLÜ KONUŞMA
Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, genç çiftten "Evet" cevabını aldıktan sonra Özülkü çiftine kahve takımı hediye etti. Ayrıca zamanlarını güzel geçirsinler diye bir de köstekli saat verdi. Aldırmaz, nikahı kıydıktan sonra evlilik cüzdanını "Uğurlu elleriyle teslim etsin" diyerek Vali Hüseyin Avni Coş'a uzattı. Vali Coş da, kısa bir konuşmanın ardından bu görevi Yargıtay 5. Daire Başkanı Ahmet Ceylani Tuğrul'dan rica etti. Tuğrul, birbirlerine çok yakışan Özülkü çiftine ömür boyu mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını gelin hanıma verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adanalı Kemal Emel'ine kavuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN