Türkiye'nin en iyi haber sitesi

VIP'teki kaçak Kılıçdaroğlu ile

CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt'ün havalimanında VIP'ten Necmettin İnandıoğlu'nun CHP lideri Kılıçdaroğlu ile çekilmiş fotoğrafı da ortaya çıktı

Adana'da hakkında kesinleşmiş 10 ay 5 gün hapis cezası bulunan ve CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt ile birlikte Adana Havalimanı'nda VIP'ten geçerken polis tarafından yakalanıp tutuklanan, daha sonra kefaletle serbest bırakılan Necmettin İnandıoğlu'nun facebook sayfasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte çekilmiş fotoğrafları paylaştığı ortaya çıktı.

İHBARDA BULUNDU
26 Aralık 2013 günü Adana Havalimanı'nda meydana gelen olay iddiaya göre şöyle yaşandı: Yakınını karşılamak için havalimanına gelen K.M., geçen yıl kendisini işadamı olarak tanıtıp kurduğu hayali şirketlerin yöneticisi olarak 1 milyon 300 bin lirasını alarak dolandırdığını öne sürdüğü İnandıoğlu'nu VIP'ten çıkarken gördü ve polise giderek ihbarda bulundu.

KEFALETLE SERBEST KALDI

Bunun üzerine havalimanında görevli baş komiser, İnandıoğlu'nun yanına giderek hakkında şikayet olduğunu ve kimlik kontrolü yapılacağını söyledi. Bu sırada CHP Ardahan Milletvekili Ersan Öğüt, birlikte çıktığı kişinin işadamı olduğunu söyleyip kontrolü engellemeye çalıştı. Üzerinde eniştesinin adına düzenlenmiş sathi kimlik çıkan İnandıoğlu'nun GBT sorgusunda "ateşli silah, mermi bulundurmak ve satmak" suçundan kesinleşmiş 10 ay 5 gün hapis cezası bulunduğu tespit edildi. Gözaltına alınan ve cezaevine konulan İnandıoğlu, bir gün sonra kefaletle serbest kaldı.

KIZ KARDEŞİNİ ADAY YAPTI!
Çevresine kendisini işadamı olarak tanıtan İnandıoğlu'nun Mersin'de büyük bir şirketi de yüklü miktarda dolandırdığı öne sürüldü. İnandıoğlu'nun facebook sayfasında, kız kardeşi P. ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret sırasında çekilen fotoğrafları paylaştığı ortaya çıktı. İnandıoğlu'nun Kılıçdaroğlu ve kız kardeşi ile birlikte olan fotoğrafın mesaj bölümüne "25. Dönem Mersin milletvekili adayımız" yazması dikkat çekti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
VIP'teki kaçak Kılıçdaroğlu ile
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN