Hatay'da barış rüzgarı esecek

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin seçim çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Ergin, gittiği her yerde büyük sevgi gösterileriyle karşılanıyor

Giriş Tarihi: 26.1.2014
Başarıyla sürdürdüğü Adalet Bakanlığı görevinden ayrılarak Hatay Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Sadullah Ergin, seçim çalışmaları için kolları sıvadı ve en ücra noktalara varıncaya kadar gidip halkla bütünleşiyor, göreve getirilmesi halinde yapılacak hizmetleri, projeleri anlatıyor, Hatay halkının özlem duyduğu barış rüzgarlarının yakında esmeye başlayacağını müjdeliyor.

ARTIK YÜZLER GÜLECEK

SABAH Adana Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu ile Haber Müdürü Temel Eren'i AK Parti il başkanlığındaki odasında kabul eden Sadullah Ergin, geldiği günden beri yaptığı çalışmaları anlattı. Gittiği her yerde Hatay halkının büyük sevgi gösterisine mahzar olduğunu ve bundan büyük mutluluk duyduğunu belirten Sadullah Ergin, "Bakanlığım döneminde Ankara'da elde ettiğim bilgi birikimini Hatay'ın kalkınmasında kullanacağım. Böylece herkesin yüzü gülecek" dedi.

HERKESİN ONAYI OLACAK

Halkın rızasını alarak göreve gelmesi halinde devam eden tüm projelerin bitirileceğini ve kendilerinin hayata geçirmek istediği dev projelerin de adımını atacağını vurgulayan Ergin, "Hatay Türkiye'de ilk 5'e girecek şekilde kalkınacak. Bu kenti sivil toplum kuruluşları ile halkın temsilcilerinden oluşan komisyonlarla birlikte yöneteceğiz. Aldığımız her kararda herkesin onayı olacak" diye konuştu. Bugüne kadar ne söz verdiyse yerine getirmiş olmanın huzurunu yaşadığını belirten Ergin özetle şunları söyledi: Hatay'da zılgın projemiz olan dağın öbür tarafı ile bu tarafını birleştirecek Amanos Tüneli projemizi hayata geçireceğiz. Yapılacak tünel sayesinde yüzlerce fabrika, Hassa ve çevresinde tarıma el verişli olmayan 40 bin dönüm alanda kurulacak. Hatay'daki işsizlere ekmek kapıları açılacak. Hatta çevredeki illerde yaşayanlar bile gelip ilimizde çalışacak"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hatay'da barış rüzgarı esecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN