Ne söz veriyorsam hepsini yapacağım

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, milletvekilliği döneminde olduğu gibi başkanlıkta da verdiği sözleri yerine getireceğini söyledi

Giriş Tarihi: 23.2.2014
AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Yumurtalık ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yumurtalık Belediye Başkanı Turgut Erişmen ile birlikte Kuzupınar, Hacımüminler, Yeşilköy, Kaldırım, Zeynepli, Deveciuşağı. Haylazlı ve Zeytinbeli köy ve mahallelerinde ve sevgi gösterileriyle karşılanan Abdullah Torun, çok daha modern bir Adana oluşturmak için göreve talip olduğunu vurguladı. Torun, "Hükümetimizin desteğiyle, milletvekilliğim dönemimde ne söz verdiysem yaptım. Hastane, okul, sağlık ocağı, sosyal donatılar, toplu konut gibi devlet yatırımlarının Adana'ya kazandırılması için var gücümle çalıştım. Yine yapacağım" dedi.

VİZYONSUZLUK YÜZÜNDEN
Adana'nın, nüfus yoğunluğu ve coğrafi açıdan Türkiye'nin en büyük illerinden olmasına karşın, Büyükşehir Belediyesinin modern şehircilik anlamındaki vizyonsuzluğu nedeniyle hak ettiği büyümeyi sağlayamadığına dikkat çeken Abdullah Torun, "Ama 30 Mart'tan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Adana'nın her sokağını, caddesini, ilçelerini karış karış biliyorum. İnşallah siz değerli hemşehrilerimizin desteğiyle göreve geldiğimde, ilçe belediyelerimize her türlü desteği vererek, sahip oldukları potansiyeli layıkıyla değerlendireceğimiz ilçelerimizle birlikte, çok daha gelişmiş bir Adana'yı oluşturacağız. Adana'yı, belediye hizmetlerinde örnek bir şehir, Türkiye'de konuşulan marka bir şehir yapacağızkimsenin kuşkusu olmasın" diye konuştu.

HERKES BANA ULAŞABİLECEK
Yumurtalık'taki ziyaretleri boyunca gittiği her köy ve mahallede alkış ve sloganlarla karşılanan Abdullah Torun, yeni mahalli idareler yasası ile Adana'nın mahalle sayısının arttığına dikkat çekerken, bir sorunu ve sıkıntısı olan her vatandaşın, kendisine rahatça ulaşabileceğini yineledi. Torun, sözlerini şöyle sürdürdü; "Bizim yüzümüz, halkımızın yüzü güldükçe, güler. Biz, hizmetlerimizle halkımızın yüzünü güldürmek için bu yola çıktık. Sizlerin desteğiyle, Büyükşehir Belediyesi'nde göreve geldiğimizde, Adana'nın zincirlerini kıracağız. Biz Adana'yı büyüterek, halkımızın yüzünü güldüreceğiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ne söz veriyorsam hepsini yapacağım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN