Torun: Eylem planımız hazır

Giriş Tarihi: 7.3.2014

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, kentin sorunları için acil eylem planının hazır olduğunu söyledi

Seçim temaslarını sürdüren AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, Tellidere Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda hizmet vurgusu yaptı. Adana'nın hizmetlerle buluşmasını engelleyen, kendilerini Adana'nın tek sahibi zanneden zihniyetin yok olup gideceğini kaydeden Torun, "Adana'nın sorunları için acil eylem planımız hazır" dedi.

ADANA'NIN GELECEĞİ ÇALINDI

Açık hava toplantısına büyük ilgi gösteren mahalle sakinleri aracılığıyla tüm Adana kamuoyuna ve tüm seçmenlere mesaj veren Abdullah Torun, yıllardır ihmal edilen Adana'nın geleceğinin çalındığını vurguladı. Torun, "Komşu şehirlerimiz 12 yıllık AK parti iktidarında hızla gelip kalkınırken, Adana'mız maalesef hak ettiği hizmetleri alamadı. Bunun tek nedeni, Büyükşehir Belediyesi'ni yöneten köhnemiş, kavgacı, hizmetleri engelleyen, uzlaşı kültüründen yoksun zihniyettir. Bu zihniyet, Adana'nın geleceğini, çocuklarımızın geleceğini çalmıştır" dedi.

BU KEZ KAYBEDECEKLER

Konuşması sloganlar ve alkışlarla kesilen Torun, Adana'nın artık kaybetmeye tahammülü olmadığını söyledi. Torun, "Kendilerini Adana'nın sahibi zanneden ve kente yıllardır kaybettirenler, bu kez kaybedecek. 30 Mart'ta Adana kazanacak, Adanalı kazanacak. Bu seçimlerden sonra, Adana Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin bir çok iline çağ atlatan "Ak Belediyecilik" anlayışıyla yönetilecek ve yıllardır ihmal edilen Adana, özlediği hizmetlerle tanışacak. Büyükşehir Belediyesi'ni iflas ettiren zihniyet, halkımızın sağduyusuyla tasfiye olacak. Adana'nın hizmetsizlik çilesi bitecek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Torun: Eylem planımız hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN