Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanmaraş'a 'Venedik' modeli

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş için, su ile kent merkezini buluşturacak "Venedik" tipi bir yerleşim yeri hedefliyor

Giriş Tarihi: 10.3.2014
Zengin su potansiyeliyle bilinen, önemli nehir ve yeraltı su kaynaklarının bulunduğu Kahramanmaraş'ta AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç'un hazırladığı projelerle, su ile kent merkezini buluşturarak "Venedik" tipi bir yerleşim yeri hedefleniyor. Belediye Başkan adayı Erkoç, aldığı güneş ışınlarıyla da zengin bir pontansiyele sahip kentte suyun imkanlarından da faydalanılarak yapay plajlar yapılıp vatandaşlara deniz keyfi yaşatmayı hedefliyor.

MİLLETLE PAYLAŞIYORUZ

Erkoç, 30 Mart Yerel Seçimleri öncesinde hazırladığı 196 projeyi, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'ndeki tanıtım toplantısında kamuoyuyla paylaştı. AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin ilk kez bir yerel seçimde seçim beyannamesi hazırlayarak sandığa gittiğini söyledi. Ünal, "Büyük medeniyet yolunda şehir, demokrasi ve insan" başlığı adı altında hazırladıkları bu kitapçıkla, yerel yönetim konusundaki yaklaşımlarını milletle paylaştıklarını ifade etti.

OMUZ OMUZA VERECEĞİZ

Belediye başkan adayı Erkoç ise Kahramanmaraş'ın geleceğini inşa etmek için hazırladığı 196 projeyi paylaştı. Erkoç, şunları söyledi: "Eser peşinde, hizmet peşinde olacağız. Hep beraberce Kahramanmaraş'ın geleceğini inşa edeceğiz. Çok şükür güçlü bir hükümetimiz var, saygı değer milletvekillerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, Kahramanmaraşımızın güzel insanlarıyla omuz omuza vereceğiz ve bu şehrin geleceğini inşa edeceğiz. Herkesin gıptayla izlediği bir il haline getireceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş'a 'Venedik' modeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN