Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP'li Aslan: Güneş balçıkla sıvanmaz

MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mete Aslan, 30 Mart'ta seçimi kazanacaklarına inandıklarını söyleyerek, "Dedikodulara inanmayın. Güneş balçıkla sıvanmaz" dedi

Giriş Tarihi: 21.3.2014
Hatay siyasetinin önemli isimlerinden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mete Aslan, son zamanlarda partisinin seçimi kaybedeceği yolunda özellikle çıkarılan dedikodulara kimsenin inanmamasını isteyerek, "Seçimi kaybedeceğini anlayan CHP ve AKP bu asılsız ve mesnetsiz dedikodunun arkasına gizlenmeye çalışıyor. Güneş balçıkla sıvanmaz. Hatay'da seçimi MHP kazanacak. Hatay'da yaşayanlar sağduyu ile hareket edecek ve üç hilali iktidar yapacak" dedi.

GERÇEK BELEDİYE HİZMETİ

Hem CHP'nin hem de AK Parti'nin bütün oylarına talip olduklarını belirten Mete Aslan, "Bizim seçim kaybedeceğimiz yalanını yayanlar gerçekle yüz yüze gelmeye korkuyor. Ama korkunun ecele faydası yok. Sahte kamuoyu araştırmaları ile kendilerini önde göstermeye çalışan AKP ile CHP'ye oy verecek sağduyulu insanlara sesleniyorum. Oyunuzu ziyan etmeyin. Sandıktan MHP'nin adayı Mete Aslan'ı çıkarın ki, Hatay ve tüm ilçeler gerçek belediyecilik hizmetiyle tanışsın" diye konuştu.

ASLAN: SANDIĞA GÖMÜLECEKLER
MHP'nin Türkiye'de oy patlaması yapacağını en büyük ve en ciddi araştırma şirketlerinin artık kabul ettiğini öne süren Mete Aslan, "Bu yüzden sizlere kutsal saydığınız oylarınızı heba etmek yerine MHP'ye vererek değerlendirmenizi, Türkiye'nin yakaladığı rüzgardan faydalanmanızı istiyorum. Sevgili hemşehrilerim, MHP Hatay'ta ayakta, adayı Mete Aslan iki defa ayakta. Kendine çok güvenen bu iki parti sandığa gömülecek. Bunu sizler yapacaksınız. Sizler Mete Aslan ile büyüyeceksiniz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'li Aslan: Güneş balçıkla sıvanmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN