Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kavga kültürü bitecek hizmet kültürü gelecek

Giriş Tarihi: 29.3.2014

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Adana'ya yıllardır dayatılan kavga kültürü 30 Mart'ta sona erecek ve hizmet kültürü gelecek" dedi

Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşların dile getirdiği sıkıntı ve beklentileri dinleyen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Kavga kültürünü, kişi ve kurumlarla kısır çekişmeleri yıllardır bir siyaset modeli olarak benimseyen zihniyetin, Adana'yı hizmetsizliğe ve geri kalmışlığa mahkum ettiğine" dikkat çekti ve ekledi: Adana'nın hali ortada. 30 Mart'ta Adana'ya yıllardır dayatılan kavga kültürü son bulacak yerini hizmet kültürü alacak" şeklinde konuştu.

DESTEK HİZMETE DÖNÜŞECEK

Adana'yı 'marka şehir' yapma yolunda toplumun tüm kesimlerinden destek beklediğini söyleyen Abdullah Torun, "Adana bugüne kadar ilçe belediyeleriyle sürekli kavga eden, devlet ve özel sektör yatırımlarını engelleyen, girişimcileri küstüren, sahip olunan potansiyelin hızla tükenmesine yol açan bir zihniyetle yönetildi. Bunu hak etmiyoruz. Pazar günü sandığa gidecek vatandaşlarımız bu zihniyeti sallayıp atacak. Adana'ya kazandıracak bir düşünceyi iş başına getirecek" dedi.

BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ
Adana'yı toplumun her kesimiyle birlikte inşa etmeye hazır olduğunu belirten AK Parti adayı Abdullah Torun, "Ben projelerin tartışıldığı, Adana'nın içinde bulunduğu borç batağından nasıl kurtulması gerektiği, kent halkının nasıl rahat bir yaşam sürmesinin sağlanması için düşünce fırtınasının yapıldığı bir yönetimden yanayım. Ama görüyorum ki rakipler çekişmeden, kavgadan, yalandan, dolandan yana. O halde bu olumsuzluklara dur demenin zamanı geldi. Haydi Adana, göster gücünü ve 30 Mart'ta Ak belediyecilik için vur damganı" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kavga kültürü bitecek hizmet kültürü gelecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN