Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mahmut Arslan mezunlarını verdi

Mersin Mahmut Arslan Anadolu Lisesi yeni mezunlarını verdi. Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan, büyük bir gurur yaşandığını söyledi

Giriş Tarihi: 10.6.2014
Mersin Mahmut Arslan Anadolu Lisesi'nde mezuniyet heyecanı ve coşkusu bir arada yaşandı. Son sınıf öğrencileri düzenlenen muhteşem törenle diplomalarını aldı. Okul bahçesinde gerçekleştirilen ve Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan ile yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Arslan, Hasar Arslan, Gülçin Arslan Hazar, öğretmenler ve öğrencilerin aileleri katıldı.

BAŞARIMIZ KATLANIYOR

Okul Müdürü Emin Yaldız, öğrencilerini mezun etmenin sevincini yaşadıklarını belirterek, "Okulumuz kurulduğu günden beri eğitimin her alanında başarılarını sürdürüyor. Asıl hedefimiz Mersin'de değil Türkiye'nin en iyi okulları arasında yerimizi almak. Okulumuzdan mezun olan öğrencilerimize gelecek yaşamlarında başarılar diliyorum" dedi.

AİLE OLARAK YANINIZDAYIZ

Okulun kurucusu olan Arslan ailesi adına konuşan Mahmut Arslan ise okuldan büyük başarılar beklediğini belirterek, "Öğrencilerden büyük başarı beklememiz bizim en doğal hakkımız. Eğer başarılar çok olursa biz aile olarak burs veriyoruz" dedi. Özellikle uluslar arası alanda başarılı olan öğrencileri kutlayan Arslan, "Bu gururu bize yaşattınız teşekkür ederiz" diye konuştu.

FEYZA HAKİL BURS KAZANDI
Konuşmasını sürdüren Mahmut Arslan, "Bu yıl 'Yes' programında başarı gösteren Feyza Hakil kızımız Amerika'da bir yıl boyunca okumaya hak kazandı. Bunun yanında birçok alanda derecelerimiz var. Biz başarı için hocalarımıza güveniyoruz. Aile olarak her türlü bütçeyi karşılamaya hazırız. Çift diploma bizim başarımızı gösterir, çünkü bu devlet okullarında bir ilk" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahmut Arslan mezunlarını verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN