Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Kavşak lambaları 10 günden beri yanmıyor

Giriş Tarihi: 25.6.2014
Adana'dan Saydam Caddesi'nden bir okurumuz aradı. Hürriyet metrosunun bulunduğu kavşak ile ilgili şikayetini dile getirdi ve "Havuzlubahçe'ye gidilen kavşaktan söz ediyorum. Kavşakta bulunan lambalar yanmıyor. Böyle olunca yoğun trafik içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Yaklaşık 10 gün önce sanıyorum çıkan olaylarda bozuldu. Artık yapılmasını istiyoruz. Çünkü burayı kullanan birçok insan mağdur durumda. Yetkililer sesimize kulak versin" dedi. Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Umarım sinyalizasyon sorunu çözümlenir, sürücüler rahat bir nefes alır.

KEBAPÇI BACALARI KONTROL ALTINDA TUTULMALI
Adana'dan Yüreğir ilçesinden bir şikayet aldım. Okurumuz emekli öğretmen Mehmet Kabakçı, "Yavuzlar Mahallesi'nde ikamet ediyorum. Orhan Kemal Bulvarı üzerinde üç adet kebap salonu bulunuyor. Bacalarında maalesef filtreleme sistemi yok. Pencerelerimizi açamıyoruz. Çıkan is nedeniyle camlarımız simsiyah oldu. Yine pencerelerimizi açtığımızda bu kötü havayı teneffüs etmek zorunda kalıyoruz. Lütfen yetkililer evimize gelsin, misafir edelim, çektiğimiz sıkıntıyı onlar da görsün. Biz kapatsınlar demiyoruz ama en azından uyarıda bulunsunlar. Sorunumuz çözüme kavuşsun. Zehirli havayı solumaktan bıktık" dedi. Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Umarım çözüme kavuşur.

GÜLMECE
Temel ile Dursun İstanbul'a gider. Temel "Ben acıktım" der. Hamsi yemek isterler. Haliç köprüsüne giderler. Oltayı atarlar gömlek çıkar. Diğeri atar ayakkabı çıkar, bir daha atarlar bu defa da tencere çıkar. Temel Dursun'a der ki: "Aşağıda galiba birileri oturiyi"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Kavşak lambaları 10 günden beri yanmıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN