Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahadır Balcılar yoğun çalışıyor

Giriş Tarihi: 1.7.2014

Yeniden yapılanan AK Parti Yüreğir ilçe yönetimi, teşkilat çalışmalarını yoğunlaştırdı

Yeniden AK Parti Yüreğir ilçe Başkanlığı görevine getirilen Bahadır Balcılar, ilçe yönetimin oluşturulmasının ardından yoğun bir tempoyla çalışmaya başladı. İlk etapta mahalle teşkilatlarının eksiklerini tamamlamak isteyen Balcılar, Anadolu ve 19 Mayıs Mahallelerinde ki eksiklerle ilgili toplantılar yapıldı. Balcılar'ın başkanlık yaptığı toplantıya, AK Parti Yüreğir İlçe Siyasi ve Hukuk işleri Başkanı Serhat Çelik, AK Parti İlçe Sosyal İşler Başkanı Behzat Akpek ve AK Parti Yüreğir Belediye Meclis Üyesi Necim Tantik katıldı.

VATANDAŞTAN YOĞUN İLGİ

Anadolu Mahallesi'nde partililerin ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Balcılar, "Öncelikle bize güvenerek yeniden İlçe Başkanlığı görevini layık gören Genel Merkezimize şükranlarımı sunuyorum. Yıllardır biz Yüreğir olduk, Yüreğir bizi kabul etti. Bunun neticesinde de 2 dönemdir Belediye Başkanlığını kazandık. Yeni oluşturduğumuz yönetim kurulumuza yeni isimler dahil ederek bir anlamda bayrak yarışı olarak gördüğümüz bu davada ekibimizi daha da güçlendirdik" dedi.

BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ

Yüreğir ilçesinde feodal yapının hüküm sürdüğünü ve insanların halen akraba ve hemşericilik ilişkilerini birincil öncelikte tuttuğunu anımsatan Balcılar, "Bizde yönetim kurulumuzu oluştururken bu dengeleri gözetmeye gayret ettik. Her geçen seçimden sonra Türkiye genelinde olduğu gibi Yüreğir'de de halkımızın AK Parti'ye olan ilgisi ve teveccühü artmaktadır. Şimdi önümüzde Cumhurbaşkanlığı ve ardından Genel seçim hazırlıkları var. İnanıyorum ki, hem Cumhurbaşkanlığı seçiminde hem de genel seçimlerde büyük başarılara imza atacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahadır Balcılar yoğun çalışıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN