Kabotaj coşkusu

Giriş Tarihi: 3.7.2014

Adana'da 150 yüzücünün katıldığı 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Yüzme Yarışı çekişmeli geçti. Dereceye giren sporcular madalyalarını aldı

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları kapsamında Adana'da düzenlenen yüzme yarışları büyük ilgi gördü. Atatürk Yüzme Havuzu'nda yapılan yarışa AYAS, AYİK, Bilgen, Gençlik Spor, Gündoğdu Red Dolphings, Hekimsan, Kano, Çukurova Üniversitesi ve Ünsal Fikirci spor kulüplerinden kız ve erkeklerde 150 yüzücü katıldı.

TOPLAM 34 YARIŞ YAPILDI
Farklı kategorilerde toplam 34 yarışın düzenlendiği 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Yüzme Yarışları'na olan katılımın özlenen bir tablo olduğunu belirten Yüzme İl Temsilcisi Pervin Bulut, "Çok heyecanlı yarışlar izledik. 19 Mayıs'ta Soma maden faciası nedeniyle ertelediğimiz yarışları da bu sayede yaptık" diye konuştu. Yarışlar sonunda AYAS, Çukurova Üniversitesi, Ünsal Firikçi, AYİK, Bilfen takımları dereceye girdi. Yüzücülere madalya ve hediyelerini il temsilcisi Bulut, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme Koordinatörü Nesrin Olgun Arslan verdi. Bulut, geleneksel olarak düzenlenen yarışa katılan tüm sporculara teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kabotaj coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN