Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bütün ilçelere eşit hizmet

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Aydıncık ilçesine giderek vatandaşlarla sohbet etti, yetkililerden bilgi aldı

Giriş Tarihi: 17.7.2014
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, ilçeleri ziyaret ederek sorunlarını yerinde belirlemeye devam ediyor. Aydıncık ilçesine giden Kocamaz, ilk olarak Kaymakam Özgür Körükçü'yü ziyaret ederek ilçenin genel sorunları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan'la görüşen Başkan Kocamaz, son olarak muhtarlarla toplantı yaptı. Genel Sekreter Haluk Tunçsu ve ilgili daire başkanları ile muhtarların sıkıntılarını dinleyen Başkan Kocamaz, "Çözülemeyecek hiçbir sorun yoktur. Bizler de size verdiğimiz sözleri unutmadık. Ancak göreve 3 ay önce başlayan bir yönetimden de, bütün sıkıntıları bir anda çözmesi beklenemez. Biz sizlerin sorunlarını çok iyi biliyoruz ve bu sıkıntıları belli bir program dahilinde çözeceğiz" dedi.

PARTİ AYRIMI YOK
Belediye Başkanı seçildikten sonra parti rozetini bir kenara bıraktığını hatırlatan Başkan Kocamaz, "Aydıncık Belediye Başkanımız, farklı bir partiye mensup olabilir. Bu durumun, bizim her yere eşit hizmet anlayışımıza ters bir yanı yok. Çünkü biz bütün Mersin'in hizmetine talip olduk ve hiçbir ayrım gözetmeden her yere adaletli bir şekilde davranmaya söz verdik" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bütün ilçelere eşit hizmet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN