Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Baba sokağa attı polis sahip çıktı

Adana'da işsiz kocası tarafından terk edilen kadın ile 7 yaşındaki oğluna polis sahip çıktı. Polis aç olan küçük çocuğa simit alıp karnını doyurdu

Adana'da işsiz olan kocası tarafından 7 yaşındaki oğlu Ahmet ile sokağa terk edilen 30 yaşındaki Sıdıka Kaynar'a polis sahip çıktı. Polis merkezinde misafir edilen ve karınları doyurulan anne ile oğlu daha sonra kadın sığınma evine yerleştirildi.

"BİZE BAKAMIYOR"
Bir çocuk annesi Sıdıka Kaynar 155 polis imdat hattını arayarak eşinin kendisini sokağa attığını söyledi. Bunun üzerine Kurtuluş Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı'na giden polis, kaldırımda bir kadın ile yanında çocuğu gördü. Sıdıka Kaynar, "Eşim işsiz. Kirayı ödemediği ve bize bakamadığı için sokağa attı" dedi. Bunun üzerine ekipler Anne ile oğlunu Yarbaşı Polis Merkezi'ne götürdü.

"POLİS AMCA KARNIM AÇ"
Bu sırada polis Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ile temasa geçti. Bahçede bekledikleri sırada küçük çocuğun "Polis amca karnım aç" demesi üzerine polis memuru simit alıp karnını doyurdu. Bir başka polis de anne ve çocuğa çay getirdi. Sıdıka Kaynar'ın polislere verdiği ifadesinde, "Eşimle 9 yıl önce evlendim. Şu an kendisi işsiz. Bana ve çocuğuma bakamıyor. Bizi sığınma evine yerleştirin" dediği öğrenildi. Anne ve oğlu kadın sığınma evine yerleştirildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baba sokağa attı polis sahip çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN