Sanayicilerden istikrar sevinci

Giriş Tarihi: 13.8.2014
Gaziantepli sanayiciler Cumhurbaşkanlığı seçim sonucunun tarihimizde başlayan bu yeni dönemde de istikrar ve güven ortamının sürmesini istiyor. Sandığa yansıyan milli iradeye herkesin saygı duyması gerektiğini söyleyen Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, bu demokratik yarışa katılan bütün adaylara teşekkür ederek, "Başbakanlığı döneminde ülkemiz için gecesini gündüzüne katarak çalışan, şimdi de halkın çoğunluğunun oyunu alarak Cumhurbaşkanlığına layık görülen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ediyorum. Memleketimize ve bütün milletimize hayırlı olsun" dedi.

GÜZEL BAŞLANGIÇLAR

Seçim sonucunda başlayan bu yeni dönemin, milli birlik beraberliğimizin pekişerek daha güzel başlangıçlara vesile olmasını dileyen Konukoğlu, "Türkiye özellikle son yıllarda her alanda büyük mesafeler aldı. Siyasi ve ekonomik istikrarını, kalkınmasını sürdürdü. İşdünyasına önemli destekler verildi. Aktif bir Cumhurbaşkanı olacağına inandığımız Sayın Erdoğan'dan, Gaziantepli işadamları olarak bundan sonra da istikrar ve güven ortamının sürdürülmesini istiyoruz. Yeni bir sanayi hamlesi bekliyoruz. Türkiye gündemi tekrar yatırım, üretim, istihdam ve büyümeye odaklanmalıdır" diye konuştu. Türk demokrasi tarihinde yeni bir dönemin başladığına dikkat çeken Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz ise siyasi istikrar ve güvenin beraberinde güçlü ve büyük Türkiye'nin hedeflenen dünya devletleri arasındaki yerini almasını kolaylaştıracağını belirterek Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonuçlarının Türkiye için hayırlı olmasını diledi. Güçlü ve büyük Türkiye için toplumun bütün kesimlerinin çalışması gerektiğini vurgulayan Çıkmaz, "Güçlü ve büyük Türkiye'nin temelini siyasi istikrar ve güven ortamıyla güçlü bir ekonomi oluşturacaktır. Demokrasinin hakim olacağı, siyasi istikrarın hakim olacağına inandığımız Türkiye'de ekonomi daha da güçlenecektir" diye konuştu.

ÖNEMLİ BİR ADIM
Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cahit Nakıboğlu ise Cumhurbaşkanlığı seçiminin hem istikrar, hem de demokrasi adına önemli bir adım olduğunu söyledi. Nakıboğlu, "Türkiye, demokrasisini kökleştirecek bir olgunluk ile Cumhurbaşkanlığı seçimini gerçekleştirdi. Halk tarafından Cumhurbaşkanı ilk defa seçilmiş olması, yeni Türkiye ve demokrasi açısında son derece önemlidir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanayicilerden istikrar sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN