Adana Final Okulları yeni sezona hazır

Adana Final Okulları, 2014-2015 eğitim-öğretim dönemine tam kadro hazırlandı. Kurumun ihtiyaçları gözden geçirildi

Giriş Tarihi: 22.8.2014
Adana Final Okulları 2014-2015 eğitim- öğretim yılı açılış genel kurul toplantısı okulun tiyatro salonunda yapıldı. Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel ile Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem'in de katıldığı toplantıda Adana Final Okulları yönetim birimleri ve öğretmenleri tam kadro hazır bulundu.

ADINI TÜRKİYE'YE DUYURDU

Adana Final Okulları Genel Müdürü M. Turhan Orhan, yaptığı konuşmada Adana Final Okulları'nın gördüğü yoğun ilgiyi dile getirerek, "Adana Final Okulları deneyimli ve başarılı eğitim kadrosuyla 4 yıldır türlü başarılara imza atarak adını ülke genelinde duyurmuştur" dedi. Kurucu Şevket Ertem ise konuşmasına. 2014 YGS-LYS ve TEOG sonuçlarını değerlendirerek başladı. Ertem, eğitim kadrosuna başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, Final'de görev yapan bir öğretmende bulunması gereken özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattı.

29 OKULUMUZ VAR

Final Eğitim Kurumları olarak ülkenin her köşesine hizmet götürmeyi amaçladıklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel ise "Şu anda ülke genelinde 29 okulumuz var. Bu bizim hedeflediğimizin de üzerinde bir rakam. Mevcut okullarımızın öğrenci sayısı artarken öğrenci profilinin de gelişiyor olması sevindirici." şeklinde konuştu. Taşel ayrıca Final kurum kültürü hakkında ayrıntılı bilgiler de verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Final Okulları yeni sezona hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN