Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğalgaz güvencesi Ayvaz Indoor-flex

Giriş Tarihi: 22.8.2014

Ayvaz Indoor-flex gaz hortumları doğalgaz tesisatlarında daha esnek, güvenilir ve etkin bir çözüm sunuyor

Ayvaz komple paslanmaz çelik malzeme kullanarak, TS EN 15266 standardına uygun olarak ürettiği Indoor-flex gaz hortumlarıyla, müteahhit ve tesisatçılara bina içi doğal gaz tesisatlarındaki gaz dağıtımı ve gazın tüm kullanım yerlerine ulaştırılması için daha esnek, güvenilir ve etkin bir çözüm getiriyor. Indoor-flex, rijit boru bağlantılarına kıyasla mükemmel bir performans ve tesisat avantajı sunarken, ek parçaya gerek duymayan yapısı ve yüksek esneklikte doğal gaz dağıtım sistemi olmasının yanı sıra, deprem riski yüksek bölgelerde de kullanıcı güvenliği açısından üstün özellikler taşıyor. Avrupa Standardı EN 15266'ya uygun olarak üretilen sistem, Amerika ve Japonya'da 30, Avrupa'da ise 4 yıldır güvenle kullanılıyor.

BİRÇOK AVANTAJI VAR

Indoor-flex sisteminin doğalgaz tesisatlarında birçok avantajı bulunuyor. Bunlar şöyle sıralanıyor:
Indoor-flex sistemi geleneksel uygulamalara kıyasla; taşıma, ölçme, kesme, diş çekme, boru sabitleme ve bağlama gibi yoğun iş gücü gerektiren konularda büyük avantajlar sunar.
Indoor-flex'in rijit sisteme oranla en büyük özelliklerinden biri hafif ve kolay taşınabilir olmasıdır. Makara ve kangal formda piyasaya sunulduğu için, montajı yapılacak yere bir kişi tarafından kolayca taşınabilir. Ayrıca az yer tuttuğu için depolama alanından da tasarruf sağlar. Indoor-flex pratik bir bağlantı alternatifidir; basit kesme ve sıyırma aparatları kullanarak montajı yapılabilir. Daire içi doğal gaz tesisatını, rijit boru kullanılan geleneksel sistemlere oranla çok daha hızlı yapar ve zamandan kazanırsınız.
Indoor-flex'i geleneksel sistemlerden ayıran en önemli özelliklerden biri de güvenliğidir. Rijit boru kullanarak doğal gaz tesisatı yaptığınızda, çok sayıda ara bağlantı kullanırsınız. Indoor- flex ise esnek olduğu için ara bağlantı parçası veya dirsek gerektirmez; deprem riski bulunan bölgelerde rijit boruya kıyasla çok daha güvenlidir. Hortumları gizleyen kanallar sayesinde dekoratif bir görüntü sunar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğalgaz güvencesi Ayvaz Indoor-flex
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN