Taşpınar: Liderimiz her zaman Erdoğan

Giriş Tarihi: 25.8.2014
AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, partisinin 27 Ağustos'ta gerçekleştirilecek kongresine ilişkin değerlendirmede bulundu. İl Başkanlığında yapılan toplantıda konuşan Taşpınar, AK Parti'nin milleti umudu olarak ortaya çıktığını söyledi.

BU MİLLETİN SESİ

Kongreyle birlikte, Türkiye yolunda yeni bir aşama başlayacağına işaret eden Taşpınar, "Türkiye bu yeni dönemde daha yüksek irtifalara daha büyük bir hızla yükselecektir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın rehberliğinde ve genel başkan adayımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun yönetiminde bu kutlu ve büyük yürüyüş, yeni aşamalara, yeni ufuklara ulaşmaya devam edecektir. AK Parti, bu yeni aşamada milletin sesi olmaya devam edecektir" diye konuştu.

MÜHALEFET ETKİSİZ

Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olmasının siyasi ve ekonomik kriz yaşatmayacağını vurgulayan Taşpınar, "Türkiye'deki muhalefet etkisiz elaman konumunda. Şimdi yine eleştirilere başladılar. Yüzde 52 ile gelen bir Cumhurbaşkanını tanımamak, onun bulunduğu ortamda mecbur kalmadıkça gitmemek gibi tavırlardan kendileri zarar görecektir. Bu ekonomimizi kesinlikle etkilemez. Alınan yüzde 52 oy artık bundan sonra Türkiye'de istikrarın daha da güçlü olacağını gösterdi" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taşpınar: Liderimiz her zaman Erdoğan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN