Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 23.3.2014
CVK'DA ŞAHİN DÖNEMİ
Uzun yıllar CVK Group'ta üst düzey yöneticilik yapan Yrd. Doç. Dr. Bahri Şahin, Turizm Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür görevine atandı. Turizm başta olmak üzere gayrimenkul, inşaat ve sağlık endüstrilerinde 21 yıllık profesyonel yöneticilik yapan Şahin, 1988'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Daha sonra aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlayan Şahin, ardından Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde doktora programını bitirdi.

VMWARE MEDİÇELER'E EMANET
VMware Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Murat Mediçeler getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunu Mediçeler daha önce Dell, Sentim ve Teknoser gibi şirketlerde satış ve hizmet alanlarında üst düzey yöneticilik yaptı. Mediçeler, VMware'deki görevinde bölgedeki iş stratejisini yönetmek, Türkiye pazarında büyümek ve şirketlerin buluta olan yolculuklarını hızlandırmak için çalışacak.

BUYAKA'YA YENİ PATRON
Buyaka'nın Alışveriş Merkezi Müdürlüğü görevine Leyla Özdemir getirildi. 2003'te Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlayan Özdemir, 2006'da Amerika Seton Hill Üniversitesi'nde pazarlama programından mezun oldu. Özdemir, 2007-2014 arasında yurtiçi ve yurtdışında önde gelen birçok AVM'nin pazarlamasını üstlendi. Bir dönem Cevahir AVM'de Pazarlama Müdürü olarak çalışan Özdemir, en son Aqua Florya Alışveriş Merkezi'nde pazarlama birimini yönetiyordu.

SİNPAŞ'A KADIN YÖNETİCİ
Sinpaş GYO'nun yeni Genel Müdürü Seba Gacemer oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Gacemer, bir dönem bilişim sektöründe satış ve pazarlama yöneticiliği yaptı. Burada kazandığı deneyimi inşaat sektörüne taşıyan Gacemer, 23 yıldır Sinpaş ailesinde görev yapıyor. Şirket bünyesinde çeşitli bölümlerin yöneticiliğini üstlenen Gacemer, 2011'den bu yana Sinpaş Eviya Gayrimenkul'un Genel Müdürü'ydü. Seba Gacemer, 2014 itibarıyla Sinpaş GYO Genel Müdürü olarak çalışmalarını sürdürecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN