Caz Festivali'nde program değişikliği

Giriş Tarihi: 21.6.2013 15:12

İKSV tarafından bu yıl 20'si düzenlenen İstanbul Caz Festivali'nin programında bazı değişiklikler meydana geldi

Festival kapsamında yapılacağı duyurulan Erkan Oğur ve The Sanlıkol Hybrid Jazz Orchestra (5 Temmuz Cuma), Bryan Ferry (8 Temmuz Pazartesi) ile festivalin 20. Yıl Özel Projesi olarak planlanan "Cazın İlk Sesi Sevinç Tevs Anısına" (11 Temmuz, Perşembe) konserleri bu yıl gerçekleştirilemeyecek.

Festivalde bu yıl 6 Temmuz Cumartesi günü yapılacağı duyurulan Tünel Şenliği kapsamındaki açık hava konserleri Beyoğlu ve Tünel bölgesindeki iç mekânlara taşınacak.

"Tünel Konserleri" başlığı altında yedi farklı mekânda gerçekleştirilecek etkinlik bu yıl ücretsiz olarak düzenlenecek, sadece Hollanda Konsolosluğu'nda verilecek konserlere kısıtlı kapasite nedeniyle bilet ile girilebilecek.

9 Temmuz Salı akşamı Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi'nde yapılacağı duyurulan Bob James, David Sanborn, Steve Gadd ve James Genus'un "Quartette Humaine" başlıklı konseri ise Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Bu konser için alınan biletler, yeni mekânda da geçerli olacaktır.

Festivalin diğer konserleri planlandığı gibi devam edecek. Değişiklik yapılan konserlerin biletlerini iade etmek isteyen izleyiciler, biletleriyle birlikte satın alımı gerçekleştirdikleri gişeye başvurabilecekler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Caz Festivali'nde program değişikliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN