Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesi 3 saatte 3 park açtı

Giriş Tarihi: 7.5.2013 15:37

Yüz yeni park hedefiyle yola çıkan ve bu hedefinin geçerek 140'a yakın parkı 'e kazandıran İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yahya Kaptan Mahallesi 7. Bölge'ye kurulan 3 parkı arka arkaya açtı.

Hacivat- Karagöz, Turgut Reis ve Hacı Bektaşi Veli adlarının verildiği parkların açılışına Belediyesi Meclis Üyeleri, Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı, Yahya Kaptan Ada Yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Türkiye'nin 'Çocuk Dostu Şehir' ünvanına sahip iki şehrinden birinin İzmit olduğunu hatırlatan Başkan Doğan, "Göreve geldiğimiz günden bu güne çocuklarımızı, gençlerimizi, yaşlılarımızı, kadınlarımızı toplumumuzun her kesimini kapsayacak çalışmalar yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Mahallelerimizin hiç birini birbirinden ayırmayarak çalıştık. Sosyal belediyecilik anlayışı ile kültürel, sanatsal, sportif aktiviteler düzenledik. Bunların her biri birbirinden önemlidir. Bugün burada üç parkı arka arkaya açtık.Bugün Yahya Kaptan'da bayram havası var' dedi.

Parkların açılışını 'Çardakta Buluşalım Gelin Tanış Olalım' projesi kapsamında vatandaşlarla birlikte kutlayan Başkan Doğan, Yahya Kaptan'da yeni yapılan parklara Türk büyüklerinin isimlerini koyduklarını belirtti. Bu sayede çocuklara Türk büyüklerini tanıtmayı amaçladıklarını dile getiren Doğan parkların hayırlı olmasını diledi.

İçinde oyun gurubu ve çardaklarını bulunduğu parklar için tüm Yahya Kaptanlılar adına İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'a teşekkür ederim diyen Yahya Kaptan Ada Başkanı Abdurrahman Subaşı, ' İzmit Belediyesi mahallemizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri mahallemize getirdi. Mahallemiz hizmetlerle doldu. İzmit Belediyesi'ne çok teşekkür ederiz' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmit Belediyesi 3 saatte 3 park açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN