Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şampiyona teşekkür

Bursa Valisi Harput Viyana'da düzenlenen 'Profesyonel Kick Boks Şampiyonası'nda dünya şampiyonluğunu kazanan milli sporcumuz Hüsnü Sarı'ya başarı belgesi verdi

Giriş Tarihi: 2.6.2013
Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde veri memuru olarak çalışan milli sporcu Hüsnü Sarı, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Sarı, geçtiğimiz 10 Mayıs'ta Viyana'da düzenlenen 'Profesyonel K1 Vendetta Kick Boks Şampiyonası'nda dünya şampiyonluğunu kazandı. Sarı'ya takdir belgesini veren Bursa Valisi Şahabettin Harput, sporcunun hem Bursa'yı hem de Türkiye'yi başarıyla temsil ettiğini söyleyerek kutladı.

BAŞHEKİMLE ZİYARET

Sarı çalıştığı Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Karadağ ile birlikte Vali Harput'u ziyaret eden Milli Sporcu Hüsnü Sarı, Vali Şahabettin Harput'la bir süre görüştü. Sarı ve Karadağ'ı kabul eden Vali Harput, "Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'nde görevli olarak çalışan değerli evladımız Hüsnü Sarı, bugüne kadar Türkiye'yi değişik yerlerde onurla temsil etti. Elbette bu başarıda en büyük pay Hüsnü Sarı'nın inancı, azmi, gayreti, çalışması, güzel ahlakı, disiplinli hal ve hareketidir. Ben bu güzel başarıdan dolayı Hüsnü Sarı evladımızı kutluyorum. Bu onurun sahibi olarak kendisine Allah'tan sağlık içinde, daha nice güzel başarılar diliyorum. Kendisini bir başarı belgesiyle de kutluyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyona teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN