Kayıp üsteğmene özel ekip

Giriş Tarihi: 27.9.2013

Bursalı olan Üsteğmen Kazım Topaç, izinli olarak geldiği memleketinde ortadan kayboldu. Sır olan Üsteğmen Topaç'tan 5 aydır haber alınamıyor. Ailesinin başvurusu üzerine polis çalışma başlattı

Bursa'da kaybolan Üsteğmen Kazım Topaç'ın bulunması için polis özel ekip kurdu. Yüzlerce kişinin ifadesine başvuran ekip Kazım Topaç'ın kaybolmasıyla ilgili olarak ipucu arıyor. Kestel ilçesine bağlı Kale Mahallesi'nde oturan Topaç ailesinin üsteğmen oğlu Kazım Topaç, geçen yıl görev yaptığı Hakkâri'den Aydın'ın Köşk ilçesine Garnizon ve Jandarma Bölük Komutanı olarak atandı. Başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Üsteğmen Topaç, 26 Nisan'da 10 gün izin alarak ailesinin oturduğu Bursa'ya geldi. Geceyi Bursa'da, Merkez Osmangazi ilçesindeki Gazcılar Caddesi'nde bulunan bir otelde geçiren Üsteğmen Topaç, aynı gün cep telefonu ile Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde oturan sözlüsünü aradı. Bir süre, Kent Meydanı'nın çevresinde gezen Topaç, daha sonra ortadan kayboldu.

AİLESİ BEKLEYİŞİ SÜRDÜRÜYOR

Gidebileceği tüm yerleri aramalarına rağmen çocuklarına ulaşamayan aile, oğullarının bulunması için savcılığa suç duyurusunda bulundu. Güvenlik kameralarından Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminaline indiği belirlenen Üsteğmen Kazım Topaç'ın ortadan kaybolmasının üzerinden 5 ay geçti. Topaç'ın bulunması için üç kişiden oluşan ekip kuran Bursa Emniyet Müdürlüğü, yaptığı tüm aramalara rağmen 5 aydır kayıp olan üsteğmenin izine rastlayamadı. Kaybolduğu günden bu yana cep telefonu yanıt vermeyen, bankadaki hesaplarından para çekmeyen, birliğini, ailesini ve sözlüsünü aramayan Topaç'ın ailesi ise oğullarının bir gün evine döneceği günü bekliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayıp üsteğmene özel ekip
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN